dětské postele

Co se týče dětských pokojů, program Adéla stále boduje. Není divu! Asi byste nenašli praktičtější pokojíček. A i když v našem e-shopu tvoje-matrace.cz máme široký výběr skvělých dětských pokojů, ty z programu Adéla se téměř nehnou z vrchních příček oblíbenosti. Jak je to možné?

Je to jednoduché! Jako rodič se zeptejte sami sebe: „co na dětském pokojíčku oceníte asi nejvíce?“ Spoustu úložného prostoru!!!!, křičíte a my vás plně slyšíme, proto v naší nabídce e-shopu tvoje-matrace.cz nabízíme skvělé dětské pokoje v programu Adéla, které můžete různě kombinovat. Ať už si vyberete dětský pokoj Adéla I, II nebo III, je jisté, že se bude líbit vám i vašemu dítěti. Zařizujete pokojíček pro holčičku nebo kluka? Je to jedno, pokoj Adéla naleznete v hravém růžovém nebo v typicky klučičím modrém provedení. Nevylučuje se ani kombinace kusů nábytku z jednotlivých programů Adéla. Díky kombinovatelnosti našeho programu si můžete sestavit dětský pokoj podle svých představ.

Dominantou programu Adéla je zejména dětská postel. Vybrat si můžete dětskou patrovou postel s poličkami a regály, která je výborným řešením do malých prostor. Volit můžete z modré nebo růžové barvy. Dětská patrová postel z programu Adéla I. nabízí spací prostor pro dvě děti. Spaní v patrové posteli je takové dobrodružství!

Dalším typem postele v programu Adéla je multifunkční postel, kdy je součástí postele i výsuvný praktický psací stůl, úložné šuplíky, police a regály. Jelikož je postel vyvýšená, obsahuje i nezbytnou zábranu. Ta může sloužit i jak polička. Multifunkční postel z programu Adéla II je vynikající pro vybavení malých prostor.

dětské postele harmonia.cz

Třetí variací postele nabízí dětský pokoj s označením Adéla III. Ten nabízí klasickou postel pro jedno dítě. I tato postel je však obohacena o četné regály a police i úložný prostor v podobě šuplíků.

dětský pokoj

Ať už si vyberete jakékoliv provedení dětské postele z programu Adéla, jsme si jisti, že oceníte i další kousky nábytku v tomto programu. S programem Adéla si můžete zkombinovat pokojíček podle vašich představ. Mnoho úložného prostoru i praktická postel zajistí dítěti spoustu dobrodružství v jeho novém království!

 

Partner: logo_Harmonia_Inverze_Red_Pant


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

2 KOMENTÁŘE

  1. Uspořádání, Tvary, Kombinace barev, Doplňující prvky. Originální, i když z části podobný zaběhlý styl. Kostky, hrany, kvádry. Kombinace 2 barev působí velmi příjemně a sladěně. Vhodné i pro menší prostory, kdy svou skladbou dokáže uchovat volný prostor a zároveň pojmout potřebné věci pro dětské srdce.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno