Jste zde:  / Interiér / NEJNOVĚJŠÍ / Osvětlení / Svítidla do moderního interiéru

Svítidla do moderního interiéru

moderní svítidla

Máte rádi svůj domov, cítíte se v něm dobře, ale zároveň stále něco postrádáte? Bez správně zvolených svítidel nepocítíte tu pravou hřejivou atmosféru domova. Do každé místnosti se hodí jiný typ osvětlení a mnohdy je jedno málo. Snažte se hlavní svítidlo v místnosti obohatit o doplňková svítidla, jako jsou například lampy, nástěnná svítidla či svítidla zápustná do nábytku. Mohou svítit teplou či studenou bílou barvou nebo dokonce s LED RGB světelným zdrojem můžete barvu svícení libovolně měnit pomocí dálkového ovladače. Záleží jen na vás, která varianta ve vás vyvolá pocit útulna a bezpečí.

Kolejnicové a lankové systémy osvětlení

Do prostorného moderního interiéru obývacího pokoje, jídelny nebo pracovny se bude dokonale hodit kolejnicový či lankový světelný systém. Tento typ osvětlení přináší řadu výhod. Zejména design těchto svítidel je velmi čistý, elegantní a celé svítidlo působí vzdušně a nenarušuje celkový vzhled interiéru. Naopak jej skvěle doplňuje. Dále můžete jednotlivé světelné body nasměrovat libovolným směrem svícení, a tak dosáhnout osvětlení přesně těch míst a ploch, které potřebujete nasvítit. Nejen, že jsou světelné body otočné, dokonce si můžete sami zvolit i vzdálenost mezi nimi. Pokud tedy potřebujete na jedno místo dodat více světla, lze napolohovat dva body vedle sebe.

Stylové osvětlení koupelny

Při volbě osvětlení do koupelny je třeba dbát především na to, aby svítidlo bylo vybaveno dostatečně vysokým IP krytím, díky kterému je chráněno vůči vlhkosti či jakémukoli kontaktu s vodou. Velmi užitečná jsou svítidla k zrcadlu, která se obvykle umisťují nad zrcadlo. Zkoušeli jste někdy umístit svítidla po stranách zrcadla? Vyzkoušejte a získáte dokonalé osvětlení a zároveň dosáhnete i zajímavého světelného efektu. Nabízí se celá řada svítidel nejrůznějších typů, a tak určitě i vy najdete to pravé.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Informace

Stránky vytvořila a o jejich správu se stará společnost: 

logo levné stránky