Jste zde:  / Interiér / Nábytek / NEJNOVĚJŠÍ / Stoly i stolky do vaší domácnosti

Stoly i stolky do vaší domácnosti

jídelní stoly

Kolem stolu se točí celá domácnost. Už od útlého dětství k němu vzhlížíme. Nejdříve, když se jako malí rozkoukáváme, vzhlížíme k práci našich rodičů u stolu a doufáme, že se také jednou dopracujeme k této pozici. U jídelního stolu se setkáváme s rodinou každý víkend a užíváme si chvíle klidu. Obývák je další důležitou součástí společenské zóny našeho bytu, proto je dobré nepodcenit pečlivý výběr sedací soupravy i konferenčního stolku.

Napříč styly i velikostmi, barvami a materiály si můžeme říci jedno. Konferenční stolky vyrobené z masivu mají svůj jedinečný nádech syrového lesa jak v klasické roubence, ve vesnické vilce, tak i v moderním městském bytě. Masiv je jedním z nejméně upravovaných materiálů. Jedná se o čisté, minimálně obrobené dřevo, které může být ošetřeno různými nátěry, odlišující se barvou či reliéfem povrchu. Masivní dřevo může být lakováno do lesku i matu. Obrábění dřeva je disciplína na samostatný článek, každopádně v našem vyhledávači najdete minimalisticky, čistě a jednoduše zpracované stolky, ale i produkty, na kterých se pracovalo dlouhé hodiny, a výsledkem jsou rafinované řezby.

Dekor pro masiv je ale stále nejpřirozenější ten naturální. Tedy ten, co nám nabízí sama příroda. Lehký nátěr konzervačního průhledného laku vám zaručuje, že vydrží vlastně navždy.

konferenční stolekZávěrem si tedy můžeme říci, že konferenční stolky tvoří nedílnou součást obývacího pokoje, všimneme si ho jako první po příchodu do obýváku. Slouží k odkládání, ale i k práci a k zábavě a dodají vašemu obývacímu pokoji na domácké útulnosti. Nesmíme zapomenout zmínit, že praktičnost tohoto kousku nábytku je vlastně největší předností. Krásné kousky najdete ve vyhledávači nábytku a dekorací Favi.cz, pořiďte si konferenční stolek přesně dle svých představ.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Informace

Stránky vytvořila a o jejich správu se stará společnost: 

logo levné stránky