aa
Jste zde:  / Interiér / Ložnice / NEJNOVĚJŠÍ / Bambusové prostěradla – doplněk pro zdravé spaní

Bambusové prostěradla – doplněk pro zdravé spaní

bambusova frote prostěradla

Pomalu otevíráte oči. Přes mírné šero vnímáte, že se slunce schovalo za mraky. Déšť bubnuje na okenní římsu a vy si v tu chvíli uvědomíte, že je víkendové ráno. Nemusíte tedy vstávat a pospíchat do práce. Vychutnáváte si zasloužené dlouhé chvíle odpočinku pod hřejivou dekou a na hebkém polštáři. A můžete si tyto okamžiky ještě více užít.

Nejen příjemný doplněk

Velmi oblíbeným doplňkem do ložnic i dětských pokojíků se poslední dobou stala bambusová prostěradla. Vyrábí se totiž z hypoalergenního materiálu, který je imunní vůči plísním, bakteriím i kvasinkám. Bambusové vlákno jim zabraňuje množení, které je důvodem vzniku nepříjemných pachů či potu. Bambusové prostěradlo nemá jen antibakteriální vlastnosti. Jeho povrch je navíc mimořádně hebký. Díky termoregulační schopnosti ho můžete používat v kterémkoliv ročním období. V létě tak chladí a v zimě naopak příjemně hřeje. Dlouhou životnost a kvalitu při delším užívání jim zaručuje vysoká hustota přízí. Jeho stálobarevnost pak vydrží i po častějším praní. Každá maminka také ocení čas navíc, jež nemusí věnovat žehlení. Bambus rovněž dokáže pojmout až čtyřikrát více vlhkosti než bavlna.

Maximální komfort

Můžete si vybrat bambusová froté prostěradla. Zaručují maximální pohodlí a budou vám dlouhou dobu sloužit. Seženete je v různých barevných provedeních. Oblíbenost bambusu roste i díky jeho hypoalergennímu materiálu. Jsou tak vynikající volbou pro alergiky, děti i osoby s citlivou pletí. Další možností jsou bambusová jersey prostěradla. Také jejich údržba je velmi snadná, neboť se dobře perou a rovněž ony se nežehlí. Bambus se stal fenoménem dnešní doby. Samotná rostlina obsahuje ojedinělou složku, jež umožňuje její pěstování bez použití pesticidů. Je tedy ekologicky šetrný a vyrábí se z něj mnoho dalších prospěšných věcí do domácnosti. Lze si pořídit různé ozdobné předměty i příjemné osušky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

KOMENTOVAT PŘÍSPĚVEK

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny. Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy. Komentář bude automaticky upravený. ( povinné )

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení