nábytek

Nezadržitelně už se blíží vánoční svátky, což nám vánoční hudba v obchodech i všudypřítomné reklamy připomínají na každém kroku. Listopad i prosinec jsou ve většině domácností ve znamení příprav na tyto nejpopulárnější svátky v celém roce. Zkuste se nechat inspirovat, jak si vylepšit dům či byt tak, aby bylo na Vánoce všechno jako nové, a navíc domovu vdechnout punc vlastní originality.

Řetězec Kik je znám nejen širokou nabídkou oblečení za výhodné ceny, ale také doplňků pro domácnost. Právě takové najdete v jeho aktuálním letáku KIK. Již od 79 korun za kus si můžete vybrat sváteční povlaky na polštáře, nebo celé polštářky s vánočními motivy a flitry. Nebo nakoupit svícny na čajové svíčky v různých barvách a tvarech. Už v ceně od 45 Kč si můžete vybrat některou z dekoračních kovových hvězd, nebo zkusit zářivé hvězdy na zavěšení už od 39 Kč. V nabídce jsou i další dekorace k postavení či zavěšení, běhouny na stůl, svíčky s potiskem i bez, široká nabídka svítidel a svícnů a také originální šuplíčkový dřevěný adventní kalendář jen za 279 Kč. Vybrat si můžete také prostírání či nádobí s vánočními motivy. Pokud už nakupujete dárky, tak metrová plyšová zvířátka za pouhých 279 Kč za kus budou tou pravou volbou pro každé dítě (a někdy i dospělé).

Na Vánoce už se připravují rovněž hobby markety. Například Baumax aktuálně nabízí velký výběr vnitřního i venkovního vánočního osvětlení a světelných dekorací se slevami až 40 %. Skvěle usadíte celou rodinu i návštěvy na zbrusu novou pohovku. V nabídce jsou klasické rovné i rohové v různých barvách a za výhodné ceny už od 2 899 Kč. Hodit se mohou také jídelní sestavy stoků a židlí v cenách od 1799 Kč. Pravou domácí pohodu vykouzlí praskání dřeva v nových krbových kamnech, která jsou aktuálně k dostání v cenách od 1599 Kč.

Také v Baumaxu je velmi široká nabídka vánočních ozdob a dekorací nejrůznějších designů a cen. Pokud si pečete doma cukroví, úložné boxy z plastu v několika barvách stojí momentálně jen 169 Kč a sadu dóz pořídíte už od 49 Kč. Vybrat si můžete také vánoční papír či dekorační tašky podle svého vkusu, nebo svíčky a vánoční ozdoby. Baumax aktuální nabízí také sezónní živé květiny – vánoční kaktus, vánoční hvězdu, bramboříky. Doplnit je můžete o sváteční keramické květináče. Čekání na Vánoce dětem uteče rychleji, když budou moci za oknem či na zahradě pozorovat krmící se ptáčky. V Baumaxu najdete nejen dřevěná krmítka několika velikostí, ale také krmení pro ptáky za výhodné ceny. Máte-li doma kutila, nepřehlédněte ani akční nabídku nářadí, třeba úhlovou brusku nebo příklepovou vrtačku koupíte právě teď už za 599 Kč.

Už 11 prodejen má v České republice řetězec s nábytkem a dalším vybavením pro domácnost Möbelix. Proč nemít na Vánoce v bytě nový nábytek? Aktuálně Möbelix nabízí například pohodlné pohovky různých tvarů a barev se slevami až 53 %, konferenční stolky se slevou až 60 %, sedací pytle levněji až o 58 % a křesla o 48 %. Velmi výhodně si můžete v současnosti nakoupit také nábytek do ložnice – postele, komody či šatní skříně se slevou až 50 %. Na vybrané matrace platí aktuálně akce kup 3 a dostaneš 1 zdarma a levnější je velmi výrazně i povlečení a přikrývky.

Ale vylepšení domova nemusí stát právě tisíce. Může se hodit například kulatý věšák za pouhých 399 Kč, kovový regál na boty za 333 Kč, nebo nástěnný regál za 249 Kč. V akci jsou i zásuvkové boxy v různých barvách za 144 Kč, nebo různé koberce a předložky zlevněné až o 50 %. Výhodný je momentálně také nákup některých svítidel. Na vánoční tabuli by se mohlo hodit také nové nádobí (slevy až 53 %).

Ať už se rozhodnete pro malou či větší změnu, přejeme vám šťastnou ruku při výběru.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno