simira

Sortiment moderní nákupní galerie SIMIRA zahrnuje unikátní designové výrobky, které vynikají v šedi sériově produkovaných výrobků. Různorodé zboží se honosí originalitou a ojedinělostí. Handmade obchod nabízí vedle rukodělných produktů také různé služby pro prodejce a zákazníky. Samozřejmostí je intuitivní ovládání, přehledné rozdělení do kategorií a moderní design.

SIMIRA nabízí pestrou paletu uměleckých předmětů a nádherných šperků. Nechybí ani jedinečná móda, trendy doplňky k outfitům, precizně zpracované hračky a další kreativní díla. Společným rysem veškerého sortimentu je rukodělná tvorba. Produkty jsou vyráběny především tradičními řemeslnými metodami. A při jejich realizaci se fantazii meze nekladou.

Komunitní funkce

Velké popularitě se těší četné komunitní funkce, jako jsou diskuze, blogy a komentáře. Jejich prostřednictvím prodávající narazí na kolegy a skupinu lidí, jež se na rukodělnou tvorbu také orientuje. Můžete se tak s ostatními dělit o své zkušenosti, získávat nové informace a radit ostatním. Komunitní funkce využívají nejen prodávající, ale také kupující. Podmínkou je ale registrace na portálu.

Projekt SIMIRA se snaží nabízet výhradně vysoce kvalitní zboží, které je perfektně řemeslně zpracované. Z tohoto důvodu byl na portálu zaveden systém hodnocení kvality prezentovaného zboží.

Bohaté portfolio služeb

SIMIRA poskytuje také řadu služeb, přičemž stěžejní službou je fotografování (kategorie Fotoslužby). Tuto službu SIMIRA nabízí především kvůli tomu, aby nekvalitní prezentace ručně vyrobeného produktu nesnižovala poptávku po něm. Na internetovém portálu www.simira.cz v současné době působí na 3 000 prodejců a sortiment zboží zahrnuje přes 100 tisíc unikátních děl. Design, exkluzivita, originalita a řemeslo – to jsou hlavní charakterizující symboly ryze českého projektu SIMIRA.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno