čištění bazénu

Ruční čištění rodinných bazénů patří k neoblíbeným a časově náročným činnostem. Jak si tuto práci usnadnit? Odpověď přináší automatický bazénový vysavač. Podle ceny zařízení se odvíjí schopnost čistit dno, stěny anebo linku bazénu. Správný výběr závisí také na velikosti bazénu. Výhodou je pohodlná, rychlá a bezpečná obsluha. Stačí ho dát do vody a připojit do elektřiny, má svůj vlastní řídící panel s transformátorem. Funguje zcela samostatně, bez potřeby napojení na filtraci. Všechny nečistoty, listy, prach a pyl se sbírají do speciálního omyvatelného vaku. Údržba je tedy velmi snadná.

Kvalita značky Zodiac a Dolphin

ZODIAC Indigo lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Snad jedinou nevýhodou automatických vysavačů do bazénu je vyšší pořizovací cena. Kvalitní produkty se dají naštěstí pořídit již od 14 900 korun. Mezi oblíbené bazénové vysavače patří výrobky francouzské značky Zodiac, které jsou testovány přímo ve výrobě. Za zmínku stojí také izraelská značka Dolphin. Oba druhy automatických bazénových vysavačů excelují kvalitním provedením, výbornou čistící schopností a dlouhou životností. Při správném zacházení a údržbě vydrží i 10 let.

Dolphin SPRING lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Jak vybrat bazénový vysavač?

Automatické vysavače se pohybují po dně bazénu pomocí koleček anebo pásů. Oba zmiňované systémy přinášejí perfektní výsledky. Kolečkové bazénové vysavače Zodiac umí čistit stěny bazénu efektivněji, a to díky výtlaku v zadní části. Novinky této značky jsou opatřeny pohonem 4×4 a disponují dálkovým ovladačem. Ten lze použít v případě, že zůstane nějaké místo nevyčištěno. Výrobky Zodiac OV 3300 a OV 3400 potěší přijatelnou cenou. Žhavé novinky roku 2015, nabízené v limitované edici, jsou k dostání u prodejců, kteří rádi poradí. Všechny nabídky vysavačů Zodiac a Dolphin naleznete v nabídce specializovaného e-shopu s bazénovými vysavači.

Ukázka aktuálních cen pro produkt Dolphin Galaxy
Graf ceny produktu Dolphin Galaxy poskytuje server Heureka.cz

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno