Jste zde:  / Interiér / Nábytek / NEJNOVĚJŠÍ / Office Outlet nabízí kancelářský nábytek VITRA za skvělé ceny

Office Outlet nabízí kancelářský nábytek VITRA za skvělé ceny

outlet nábytek

Moderní kancelář již dávno není o “nějakém” stolu a “nějaké” židli. V současné kanceláři pracovníci stráví značnou část dne, a proto je zapotřebí, aby splňovala celou řadu požadavků. Dnešní kancelář musí být proto účelná, praktická, pohodlná a také musí respektovat i zásady funkčnosti a ochrany zdraví. Zapomenout nesmíme ani na to, že jde o reprezentativní prostor, kde se v rámci své práce pracovníci střetávají i se svými obchodními partnery a zákazníky. Moderní kanceláře by tedy měly být zařízeny kvalitním stylovým kancelářským nábytkem, jakým je kupříkladu designový nábytek VITRA. Jak ale docílit takové kanceláře za málo peněz? Toť otázka, na kterou se vám pokusíme odpovědět.

Nábytek Vitra představuje to nejlepší pro vaši kancelář

Švýcarská společnost VITRA je předním výrobcem nejen kancelářského nábytku. Její kusy jsou doslova legendární. Na designu nábytku se podílí celá řada světově uznávaných designérů. VITRA si zakládá na funkčnosti a jedinečnosti, díky čemuž jejich nábytek umně balancuje na hraně uměleckého díla a moderního kancelářského nábytku. Na výrobu kancelářského nábytku se firma specializuje již více než 65 let. Nábytek se obvykle prodává v sériích, na nichž si můžete povšimnout dokonalé souhry dřeva, kovu, plastu i dalších materiálů. Na jejich výrobu VITRA užívá ty nejkvalitnější materiály (s dlouhou životností a trvalou udržitelností) a nejmodernější technologii (má i nejpřísnější kontrolní testy), což se samozřejmě odráží i na ceně. I přesto, že se jedná o jeden z nejdražších značek nábytku, patří zároveň i k těm nejžádanějším.

Office Outlet nabízí to nejlepší za skvělou cenu

Office Outlet má showroom a sklady v Jesenici u Prahy, kde na 2000 m2 nabízí špičkový značkový kancelářský nábytek. Společnost v České republice působí již více než 5 let. Za tu dobu si vytvořila slušnou základnu spokojených zákazníků a pochlubit se může i mnoha referencemi od předních firem. Je to právě tato firma, která vám pomůže docílit kýžené kanceláře za minimální náklady. Nabízí totiž značková kancelářský nábytek, byť bazarový, bez známek opotřebení za zlomkovou cenu, která se pohybuje na 20% původní pořizovací ceny nového nábytku.

Více o tom, co nabízejí se dozvíte na jejich domovských stránkách Officeoutlet.cz nebo přímo v jejich showroomu.

 

Zdroj: Foto officeoutlet.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Informace

Stránky vytvořila a o jejich správu se stará společnost: 

logo levné stránky