rohová sedací souprava

Ať už bydlíme v rodinném domě, luxusní vile, nebo v garsonce, jedno má naše bydlení společné. Potřeba mít si kde ustlat, usadit přátele i uložit věci. Nábytek je nedílnou součástí našich domovů.

Co interiér to jiný styl, jiný vkus, ale účelně a prakticky využít možnosti našich obydlí chceme všichni. Rozkládací rohová sedací souprava uspokojí potřeby a nároky v každém prostoru – ať už v bytě o jediné místnosti, nebo v domku na dvě patra. Nabídka je totiž více než pestrá.

Rohová souprava – využití, které nezná mezí.

Rozkládací sedačka může díky svému tvaru fungovat jako dokonalé zaplnění rohu místnosti, pro který se jinak dost těžko hledá uplatnění. V místnosti tak vznikne daleko více prostoru, ať už ke hře dětí, či pohodlnému pohybu po místnosti, nebo velkorysým čajovým dýchánkům s přáteli.

Sedací soupravu však můžete použít i jako optický předěl místnosti. Pokud ji ustavíte doprostřed – za jejími zády může vzniknout relaxační koutek, pracovní prostor, či malý dětský svět. Z jedné místnosti tak vytvoříte více účelných zón.

Rozkládací rohová souprava – co kus to originál

Sedací soupravu můžete pořídit od nejmenších variant až po opravdu místem štědře obdařené, ovšem tím její možnosti nekončí. Nemusí být totiž jen ve tvaru písmene L, ale také U či J a dokonce i tvarů netradičních. Základem bývá část k lenošení bez opěrky, ale také opěrky výškově nastavitelné a polohovatelné vyklápěcí područky. Možností je dokoupení jednotlivých dílů a rozšíření tak velikosti sedačky. Většina má také různě velký úložný prostor – ať už k uložení lůžkovin, či hřejivých plédů. Barevná škála, z které můžete sedačku vybírat – od pestrých motivů a tónů, až po decentně elegantní i dětské, vhodné do pokojíčků. Nejčastějším materiálem pak bývá kůže, ekokůže, mikrovlákno či semiš – vybere si tak opravdu každý.

Rohová souprava – řešení pro malý prostor

Rozkládací rohová sedací souprava je nejvděčnějším kouskem nábytku v malých prostorech garsoniér, ale také menších bytů, kde rodiče nemají možnost mít vlastní ložnici. Díky rohové soupravě získáte potřebný prostor a místo, a navíc také možnost pohodlně se vyspat. Díky promyšleným a precizně vyladěným systémům rozkládání lůžka jsou tak uzpůsobeny ke každodennímu spánku a to také zásluhou kvalitních matrací. Ty si dokonce u mnoha produktů můžete před samotnou koupí i vybrat. Systémy rozkládání jsou různé, je dobré je vybírat i s ohledem na prostor – některé se rozloží na plochu ke spánku dopředu, jiné bočně – od toho se odvíjí také velikost sedací plochy. Díky rohové soupravě v malém bytě už nemusíte kupovat křesla, která zabírají tolik potřebné místo.

Zkrátka – v boji o centimetry rozkládací rohová souprava jednoznačně vítězí.

 

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

1 komentář

  1. … rohová souprava je určitě fajn, za mě ale vítězí spíše klasická sedačka. Nevím, připadá mi to, že i když je rohová, zabírá moc místa…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno