Blog magazín o bydlení a zahradě
Jste zde:  / NEJNOVĚJŠÍ / Příslušenství / Stavba / Bezdrátové nástěnné vypínače – držte tempo s moderní technikou

Bezdrátové nástěnné vypínače – držte tempo s moderní technikou

bezdrátové vypínače

Stavíte dům anebo přemýšlíte nad jeho rekonstrukcí? Uvažovali jste o rozmístění vypínačů a ovládání osvětlení? Dnešní trh nabízí spoustu technicky vyspělých produktů. Jak se rozhodnout? Dát přednost starším typům anebo vyzkoušet moderní prvky? Bezdrátové nástěnné vypínače představují pohodlí a trendy design.

Stavební úpravy hoďte za hlavu

Rekonstrukce elektrické složky v domě není žádná legrace. Zabudování klasických vypínačů si žádá stavební úpravy, to znamená špínu, prach, nové omítky a malování. Tyto nutné práce jsou náročné na čas i peníze. Samozřejmě se nabízí možnost zavedení kabelů do lišt na zdi, ale tento způsob není estetický zejména pro ženské pohlaví. Nejlepší variantu umožňují bezdrátové nástěnné vypínače. Jejich přemístění je rychlé a jednoduché.

Snadná montáž, rychlý výsledek

Systémy na dálkové ovládání jsou nabízeny českými firmami v hojném počtu. Slibují elegantní montáž. Stačí odstranit starý vypínač a místo něj instalovat nový přijímač. S přehledem se vejde do instalační krabičky a zapojení nezabere zručnému elektrikáři více než čtvrt hodiny. Nepotřebujete speciální nářadí, stačí plochý šroubovák. Technicky vyspělý přijímač zajistí ovládání až tří vypínačů.

Překvapí vás svěží design

Bezdrátové nástěnné přijímače se od klasických modelů vzhledem příliš neliší. Na stěnu je připravíte většinou pomocí oboustranné lepicí pásky, proto se snadno přemístí. Napájení probíhá bateriemi, které vydrží až 2 roky. Nízké napájecí napětí je ideální do koupelen, přímo k vaně anebo umyvadlu.

[irp]

Bezpečnost především

Moderní produkty mají své výhody. Osvědčily se v sociálních a dětských zařízeních, u nemocných, seniorů a lidí s momentální indispozicí. Bezdrátové nástěnné vypínače lze umístit na sklo i dřevo, prostě kdekoliv. Vypínač ovládáte pomocí přenosného vysílače, klíčenky, takže se vám vleze do kapsy.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení

mikroslužby