žaluzie

Hledáte pro svůj rodinný dům anebo komerční prostor kvalitní stínící techniku? Prohlédněte si nabídku společnosti Univers, která se zabývá prodejem a montáží žaluzií nejrůznějších typů. Spolehněte se na stálici českého trhu poskytující své služby již 25 let. Díky dlouholetým zkušenostem, profesionalitě a spolehlivosti po sobě zanechává davy spokojených zákazníků! Žaluzie do plastových oken od Univers budete prostě milovat!

Slaďte si interiér na jedničku

Stínící technika je důležitou součástí domu. Nejenže vás ochrání před zvědavými pohledy sousedů a kolemjdoucích, ale reguluje světlo a teplotu v interiéru. Žaluzie jsou k dostání v pestré nabídce barev a materiálů. Velkou popularitu si získaly hliníkové produkty a také luxusní dřevěné horizontální žaluzie. Pro kancelářské prostory a balkóny se skvěle hodí látkové modely. Vybírejte a kombinujte!

Elegantní řešení pro váš dům

Vkusné a moderní řešení zastínění interiéru představují horizontální hliníkové žaluzie. Snadno se ovládají a osloví jejich příjemná cena i vysoká odolnost proti poškození. Jsou k dostání hned v několika variantách a barevném provedení. Tyto produkty padnou na míru plastovým oknům a eurooknům. Pokud toužíte po výjimečném vzhledu interiéru, rozhodněte se pro žaluzie horizontální Plzeň. Nejoblíbenější šíře lamely je 25 mm, ale lze zakoupit i šíři 16 mm.

Venkovní zastínění pomocí žaluzií

Často přemýšlíte o venkovním zastínění pomocí žaluzií? Zalíbil se vám jejich vzhled a kvalitní provedení? Venkovní žaluzie České Budějovice patří k účinným stínícím prvkům domu. Díky venkovním žaluziím je regulován svit slunečních paprsků. Zaujme vás pohodlné a snadné ovládání. Modely od Univers jsou vyráběny na míru přání zákazníka. Pyšní se odolností, dlouhou životností a trendy vhledem. Firma poskytují rychlou montáž a profesionální přístup.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno