kuchyně na míru

Kuchyň je doslova srdcem domu. Mnohem častěji, než třeba obývací pokoj, je místem setkávání celé rodiny. V dnešním moderním pojetí domů a bytů bývá kuchyně navíc neoddělitelnou součásti interiéru a často se prolíná s obývacími pokoji. O to větší se na moderní kuchyně kladou nároky. Kuchyně už není jen o praktičnosti, případně o designu samotném, ale o tom, že musí celkově dokázat zapadnout do prostoru denní obytné části a ladit nám třeba i se sedací soupravou. A nejen s ní. Optimální je proto svěřit její plánování do rukou zkušeného architekta, stejně tak, jako výrobu kuchyně do rukou specialistů. Výhodu všeho v jednom nabízí rodinné kuchyňské studio HVT v Praze.

HVT – to nejsou jen luxusní moderní kuchyně, ale i trendy interiéry

Společnost HVT interiéry kuchyně nabízí služby bytového architekta i celkového realizátora v jednom. Výhodou je, že celá realizace je komplexní a nechybí tak ani návrh interiéru. Architekti studia dokážou myslet na každý detail. A to doslova od podlahy, protože i tu si prostřednictvím společnosti lze vybrat a realizovat. Vše totiž souvisí se vším a dnešní takzvaně čistý až minimalistický interiérový design dbá i na takové detaily, jakými jsou sladění desky kuchyňské linky s podlahou, či druh dekoru na dvířkách kuchyňské linky s dekorem na obývací stěně.

Kuchyňské a interiérové studio HVT, které nabízí produkty luxusnější kategorie, sídlí na pražském Smíchově. V showroomu se lze osobně seznámit s možnostmi, které při realizaci kuchyně či interiéru máte. Podíváte se na barvy, dezény i vzory. Sáhnete si na kvalitu provedení nábytku, včetně kuchyní. K dispozici je zkušená designérka, která vám vše kompletně navrhne a pomůže vám i s vyřešením různých záludností, které třeba právě ve vašem interiéru číhají. Bývá to nevhodně umístěný přívod vody pro kuchyňskou linku, či špatně řešený odvod z odsavače par. Firma provádí i veškerou potřebnou činnost související s rekonstrukcí bytu a s dalšími potřebnými stavebními úpravami. V nabídce najdete luxusní kuchyně na míru Schüller a digestoře Bora. HVT nabízí nadstandardní dřevěné podlahy a zařízení obývacích pokojů, včetně pohovek a křesel, vestavěné skříně, ložnice, dětské pokoje, stoly, židle i tapety. Komplexní péče o zákazníka je filosofií firmy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno