Blog magazín o bydlení a zahradě
Jste zde:  / Interiér / Kuchyně / NEJNOVĚJŠÍ / Moderní kuchyně na míru nabízí pražské kuchyňské studio HVT

Moderní kuchyně na míru nabízí pražské kuchyňské studio HVT

kuchyně na míru

Kuchyň je doslova srdcem domu. Mnohem častěji, než třeba obývací pokoj, je místem setkávání celé rodiny. V dnešním moderním pojetí domů a bytů bývá kuchyně navíc neoddělitelnou součásti interiéru a často se prolíná s obývacími pokoji. O to větší se na moderní kuchyně kladou nároky. Kuchyně už není jen o praktičnosti, případně o designu samotném, ale o tom, že musí celkově dokázat zapadnout do prostoru denní obytné části a ladit nám třeba i se sedací soupravou. A nejen s ní. Optimální je proto svěřit její plánování do rukou zkušeného architekta, stejně tak, jako výrobu kuchyně do rukou specialistů. Výhodu všeho v jednom nabízí rodinné kuchyňské studio HVT v Praze.

HVT – to nejsou jen luxusní moderní kuchyně, ale i trendy interiéry

Společnost HVT interiéry kuchyně nabízí služby bytového architekta i celkového realizátora v jednom. Výhodou je, že celá realizace je komplexní a nechybí tak ani návrh interiéru. Architekti studia dokážou myslet na každý detail. A to doslova od podlahy, protože i tu si prostřednictvím společnosti lze vybrat a realizovat. Vše totiž souvisí se vším a dnešní takzvaně čistý až minimalistický interiérový design dbá i na takové detaily, jakými jsou sladění desky kuchyňské linky s podlahou, či druh dekoru na dvířkách kuchyňské linky s dekorem na obývací stěně.

Kuchyňské a interiérové studio HVT, které nabízí produkty luxusnější kategorie, sídlí na pražském Smíchově. V showroomu se lze osobně seznámit s možnostmi, které při realizaci kuchyně či interiéru máte. Podíváte se na barvy, dezény i vzory. Sáhnete si na kvalitu provedení nábytku, včetně kuchyní. K dispozici je zkušená designérka, která vám vše kompletně navrhne a pomůže vám i s vyřešením různých záludností, které třeba právě ve vašem interiéru číhají. Bývá to nevhodně umístěný přívod vody pro kuchyňskou linku, či špatně řešený odvod z odsavače par. Firma provádí i veškerou potřebnou činnost související s rekonstrukcí bytu a s dalšími potřebnými stavebními úpravami. V nabídce najdete luxusní kuchyně na míru Schüller a digestoře Bora. HVT nabízí nadstandardní dřevěné podlahy a zařízení obývacích pokojů, včetně pohovek a křesel, vestavěné skříně, ložnice, dětské pokoje, stoly, židle i tapety. Komplexní péče o zákazníka je filosofií firmy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení

mikroslužby