vybavení ložnice

Ložnice je místnost, do které se odebíráme zejména večer. Měla by být tudíž pohodlnou, relaxační místnosti, ve které se budeme cítit báječně a dokonale si v ní odpočineme. Je to jediné místo, které je pouze vaším královstvím, kde nejen spíte, ale také prožíváte romantické chvíle s partnerem.

Vykročte pravou nohou

Nepodceňujte vybavení a zařízení této místnosti. Už dávno neplatí, že se jedná o místnost, ve které se pouze přespává. Jak se vyspíme, není závislé jen na době strávené v posteli, ale také na použité matraci, kvalitě spánku, vybavení ložnice, barevném designu, doplňcích, typu podlahy apod. Vhodně zvolené barvy v nás dokáží vyvolat radost ze života.

Pokud vstaneme z postele takříkajíc „pravou nohou“, budeme se po celý den cítit skvěle. Samozřejmě to berte s nadsázkou. Jen si představte, po probuzení stoupnout bosou nohou na studenou dlažbu nebo měkký koberec. Stačí menší chlupatý a jemný koberec, první krok do nového dne bude o něco lepší.

Matrace

Šetřete např. na doplňcích nebo téměř na čemkoliv, ale na kvalitní matraci nikdy nezapomeňte. Můžete o tom do nekonečna číst, ale tato skutečnost lze zjistit až tehdy, když svou starou matraci vyhodíte a vyměníte za novou. Nechte si poradit od odborníků, který typ matrace bude pro vás ta nejlepší. Kvalitní matrace vám vydrží až 15 let.

Sedněte si

I v ložnici je třeba zvolit místo, kde si budete pouze sedat. Rozhodně tím předmětem není postel. V panelákový bytech si o křesle nebo gauči v ložnici můžete nechat jen zdát. Ovšem ve větším bytě nebo rodinném domku si tento komfort jistě můžete dovolit. Budete tak mít skvělé místo na čtení, na povídání s partnerem v soukromí apod. Navíc, na takové křeslo se skvěle odkládá oblečení.

Osvětlení v ložnici

Světlo v ložnici by mělo být tlumené a dodávat celé místnosti příjemnou a klidnou atmosféru. Čtecí lampičky jsou vhodné s flexi ramenem, abyste si je mohli případně nastavit, jak potřebujete a samotnou kapitolu pak tvoří lampičky na noční stolky, kde dle vlastní zkušenosti doporučuji s dotekovým ovládáních v několika stupních intenzity. Lampa na noční stolek by měla být dostatečně stabilní.

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

1 komentář

  1. Ano je to tu pěkně v článku popsané… hlavní je, se ale držet svého cítění…. někomu vyhovují například sytější bary, někomu tmavší odstíny.. je to prostě různé, hlavně se nenutit do něčeho, co se vám nelíbí… 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno