Blog magazín o bydlení a zahradě
Jste zde:  / Interiér / Ložnice / NEJNOVĚJŠÍ / Co potřebuje vaše ložnice?

Co potřebuje vaše ložnice?

vybavení ložnice

Ložnice je místnost, do které se odebíráme zejména večer. Měla by být tudíž pohodlnou, relaxační místnosti, ve které se budeme cítit báječně a dokonale si v ní odpočineme. Je to jediné místo, které je pouze vaším královstvím, kde nejen spíte, ale také prožíváte romantické chvíle s partnerem.

Vykročte pravou nohou

Nepodceňujte vybavení a zařízení této místnosti. Už dávno neplatí, že se jedná o místnost, ve které se pouze přespává. Jak se vyspíme, není závislé jen na době strávené v posteli, ale také na použité matraci, kvalitě spánku, vybavení ložnice, barevném designu, doplňcích, typu podlahy apod. Vhodně zvolené barvy v nás dokáží vyvolat radost ze života.

Pokud vstaneme z postele takříkajíc „pravou nohou“, budeme se po celý den cítit skvěle. Samozřejmě to berte s nadsázkou. Jen si představte, po probuzení stoupnout bosou nohou na studenou dlažbu nebo měkký koberec. Stačí menší chlupatý a jemný koberec, první krok do nového dne bude o něco lepší.

Matrace

Šetřete např. na doplňcích nebo téměř na čemkoliv, ale na kvalitní matraci nikdy nezapomeňte. Můžete o tom do nekonečna číst, ale tato skutečnost lze zjistit až tehdy, když svou starou matraci vyhodíte a vyměníte za novou. Nechte si poradit od odborníků, který typ matrace bude pro vás ta nejlepší. Kvalitní matrace vám vydrží až 15 let.

Sedněte si

I v ložnici je třeba zvolit místo, kde si budete pouze sedat. Rozhodně tím předmětem není postel. V panelákový bytech si o křesle nebo gauči v ložnici můžete nechat jen zdát. Ovšem ve větším bytě nebo rodinném domku si tento komfort jistě můžete dovolit. Budete tak mít skvělé místo na čtení, na povídání s partnerem v soukromí apod. Navíc, na takové křeslo se skvěle odkládá oblečení.

Osvětlení v ložnici

Světlo v ložnici by mělo být tlumené a dodávat celé místnosti příjemnou a klidnou atmosféru. Čtecí lampičky jsou vhodné s flexi ramenem, abyste si je mohli případně nastavit, jak potřebujete a samotnou kapitolu pak tvoří lampičky na noční stolky, kde dle vlastní zkušenosti doporučuji s dotekovým ovládáních v několika stupních intenzity. Lampa na noční stolek by měla být dostatečně stabilní.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

1 Komentář

Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy jiných webů. Pro propagaci Vaši firmy si můžete zakoupit textový odkaz uvedený výše, který bude kvalitní zpětnou vazbou pro Váš web.

  • Monika

    / Odpovědět

    Ano je to tu pěkně v článku popsané… hlavní je, se ale držet svého cítění…. někomu vyhovují například sytější bary, někomu tmavší odstíny.. je to prostě různé, hlavně se nenutit do něčeho, co se vám nelíbí… 🙂

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení

mikroslužby