Jste zde:  / NEJNOVĚJŠÍ / Představujeme / Reality / Realitní odměna. Vydělejte si 10.000,- Kč za doporučení nemovitosti.

Realitní odměna. Vydělejte si 10.000,- Kč za doporučení nemovitosti.

Finanční odměna za tip

Chcete si vyzkoušet, jak to chodí ve světě realit? Svoje stávající zaměstnání kvůli tomu opouštět nemusíte, abyste se vrhli na dráhu realitního makléře. Nebo zkrátka jen hledáte zajímavou možnost přivýdělku? Jste studenti nebo maminky na mateřské, takže svou činnost na plný úvazek máte a i váš den má zkrátka jen čtyřiadvacet hodin. Přemýšlet o stroji času nemusíte. Stačí se bedlivě rozhlížet kolem sebe. V práci můžete být vlastně neustále a přitom vám rozhodně nehrozí syndrom vyhoření. Vyzkoušejte odměnu za reality. O co se jedná?

Prodává někdo ve Vašem okolí nemovitost?

Znáte někoho, kdo má nemovitost a potřebuje ji prodat nebo pronajmout? Kamarádka se stěhuje do většího bytu, bratr se přesouvá za prací, zkrátka běžné životní události. V tom případě jste už svůj úkol vlastně z poloviny splnili. Ta druhá část je jednoduchá. Nechceme zpochyňovat lidovou moudrost o práci a koláčích, ale u nás té práce mít příliš nebudete a koláče zato budou velmi sladké. Stačí nám dát tip na prodej. Jak?

[irp]

Vyplníte formulář na webových stránkách www.realitniodmena.cz. Napíšete jen podrobnosti o nemovitosti a kontaktní údaje. (Samozřejmě na vás, ne na nemovitost, s vámi si přece jen popovídáme raději.) A nikdo vás nebude rušit v nevhodnou hodinu, nechte se kontaktovat diskrétnějším e-mailem a jednoduše si ho vyřešte, jakmile budete mít čas. Tušíme, na co se nás hodláte zeptat. Otázka zcela klíčová: A co z toho? Za svůj tip na prodej můžete získat vskutku roztomilou odměnu. Vydělejte si až deset tisíc. Celkem jsme už vyplatili velkorysých více než 1 757 000 Kč. Co je psáno, to je dáno, to je pravda odvěká. Své peníze proto budete mít zajištěny smlouvou. Nám se placení líbí, takže vám je navíc dáme skutečně obratem.

Kvalitní realitní makléři s praxí a zkušenostmi v oboru.

A realitní makléři pracující pro naši společnost dělají hned dvojnásob záslužnou činnost, starají se i o dobrou pověst této profese. Jsou to totiž ryzí profesionálové v oboru, kteří se museli už něco naučit. Vyžadujeme po nich nejméně deset let praxe. Současně jsou vázáni etickým kodexem. Pokud vás spolupráce s námi bude bavit, můžete se do našeho týmu přidat, pravidelně zveřejňujeme, pro kterou lokalitu zrovna hledáme dalšího sympatického kolegu nebo kolegyni.

Máme u vás palec nahoru? Řekněte to nejen nám, ale i vaši rodině, přátelům a známým pomocí Facebooku. Sledujte naši novou stránku.

logo realitniodměna


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Informace

Stránky vytvořila a o jejich správu se stará společnost: 

logo levné stránky