Jste zde:  / Byt a dům / NEJNOVĚJŠÍ / Venkovní schody – jen krůček od pohodlí

Venkovní schody – jen krůček od pohodlí

venkovní schodiště

Už se nemůžete dočkat teplých jarních dnů a horkých letních večerů? Relaxujete často na zahradě, ale odpuzuje vás neustálé obíhání domu, když potřebujete dojít pro sklenici anebo desert? Věčný problém. Rozhodněte se pro venkovní schody, které povedou rovnou z vaší kuchyně na terasu, verandu či zahradu.

Jak vybrat venkovní schodiště?

Materiál venkovních schodů vedoucích z domu na zahradu se nese v duchu vkusu majitele i vzhledu samotného domu. Novostavba v moderním stylu jen stěží pohltí dřevěné vyřezávané schodiště. To platí i naopak. Dřevěný domek by jistě trpěl, kdybyste ho obsadili kovovými schody. Vždy myslete na soulad a harmonii jednotlivých částí, domu a zahrady. Rovněž se zaměřte na životnost, údržbu a ošetření proti skluzu.

[irp]

Produkt na míru anebo montované výrobky?

Pořízení venkovního schodiště není zrovna jedna z nejlevnějších záležitostí. Pokud se rozhodnete pro montovaná schodiště, počítejte s cenou závislou na počtu nášlapů, od 10 – 30 000. Zábradlí je důležitým prvkem celku, proto se do něj nebojte investovat. K moderním domům skvěle ladí betonové schody doplněné kovovým zábradlím. Venkovní schodiště na míru je mnohem dražší, ať už se rozhodnete pro kámen či exotické dřevo.

Druhy materiálů schodišť

Nejpopulárnějším materiálem je beton, který má výbornou nosnost, dá se vymodelovat do různých tvarů a jednotlivé stupně lze doplnit kamenem, dřevem či dlažbou. Dřevěné schodiště se hodí k chatám a dřevostavbám. Schody z cihel a přírodního kamene patří k extravagantnímu řešení. Moderní stavby se neobejdou bez kombinace kovu a skla. A co je nejdůležitější? Neuklouznout. Venkovní prostory musejí odolávat povětrnostním podmínkám, proto dbejte na vhodný výběr stupnic, na jejich správný sklon a výborné venkovní osvětlení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Informace

Stránky vytvořila a o jejich správu se stará společnost: 

logo levné stránky