Jarní úklid často zasáhne celou domácnost

Blížící se jaro je pro mnohé z nás očistným obdobím. Někdo si naordinuje přísnou dietu, jiný se pustí do úklidu celé domácnosti, přičemž se zbavuje nepotřebných či vysloužilých věcí. Většinou se zaměřujeme na šatní skříně a botníky, ale za pozornost stojí i matrace, na které noc co noc čerpáme sílu a energii do nových dnů. Nepotřebuje také vyměnit?

Jak poznáte, že vaše matrace dosloužila?

Možná si teď říkáte, že jste novou matraci pořizovali před pár lety, a tak se vás její výměna netýká. Ovšem zamyslete se: nezměnila se od té doby vaše tělesná hmotnost? Neobjevily se potíže s pohybovým aparátem? Budíte se ráno unavení, nebo dokonce s bolestmi zad či hlavy? Jestliže jste vícekrát odpověděli „ano“, je opravdu na čase matraci vyměnit.

Prohlédněte si ji i vizuálně. Pokud je proležená, má zničený potah nebo trčí-li z ní dráty, je skutečně nejvyšší čas matraci nahradit za novou.

Z hygienických důvodů bychom ji měli měnit vždy po 6-8 letech. Nejenom, že se v ní postupně usazuje mastnota z vašeho potu, ale je také líhní pro roztoče, kteří se živí zbytky vaší kůže, chlupy a vlasy.

Vyberte si tu svou matraci

Nová matrace mnohdy dokáže pomoci s bolestmi zad, šíje, nespavostí, nočním buzením, atd. Avšak má to háček: musíte si vybrat správně. Každému totiž vyhovuje jiný materiál, tuhost, rozměry či konstrukce. Nejlepší je zajít do obchodu, na matraci si lehnout, a vyzkoušet, jak vám bude vyhovovat. Zkušení prodavači vám s výběrem matrace rádi pomohou.

  • Síť značkových prodejen matrací a roštů Matrace Comfort umožňuje navštívit prodejní místa např. v Praze, Teplicích, Brně, Kladně, Frýdku-Místku. Když se nerozhodnete na místě, lze vybranou matraci objednat přes internetový obchod Matrace-Comfort.
matrace Hellen
Na matraci Hellen se vám bude spát velmi pohodlně

Matrace Hellen potěší svou cenou i kvalitou

Čerstvou novinkou tohoto obchodu je komfortní matrace Hellen od zkušeného českého výrobce matrací a roštů D. P. V.

  • Její vynikající ortopedické vlastnosti zajišťuje studená HR pěna, ze které je vyrobená, a dokonalá konstrukce s 5 anatomickými zónami.
  • Prořezy na povrchu ložných ploch mají hned dvě funkce: zajišťují maximální odvětrávání, přičemž současně zamezují vzniku nebezpečných proleženin.
  • Partneři uvítají dvě tuhosti stran – šedou měkčí a zelenou tužší. Položí-li je v manželské posteli vedle sebe, každý si vybere svou oblíbenou tuhost, a přitom budou spát ve stejné výšce!
  • Matrace Hellen poskytuje ideální podmínky pro zdravý spánek a komfortní odpočinek.

Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno