prodej krbového nářadí

Teplíčko u krbu, pohoda s knížkou zabalení do deky. Znáte to? Ideální volba jak strávit romantický večer. Bohužel mít krb je také spousta starostí, zejména s údržbou pořádku okolo něj.

Dřevo je vhodné ukládat do koše, který nebude narušovat vzhled vašeho interiéru. Vybírat můžete z mnoha materiálů, které vaše dřevo ochrání před navlhnutím. Od dřeva přes mosaz až po kované koše. Velikost můžete zvolit větší i menší. Pokud je koš prázdný, děti z něj budou mít parádní schovávačku. Vaši bezpečnost zajistí krbová zástěna, která vás chrání před polétavými jiskrami, je důležitá zejména, pokud máte neposedné malé děti. Je potřeba myslet především na jejich bezpečí.

Abyste si mohli vůbec oheň v krbu rozdělat, potřebujete spoustu krbového nářadí  – hlavně kleště pro manipulaci se dřevem. Oheň nezapálíte bez pořádných sirek nebo tuhého podpalovače. Rozfoukat oheň můžete pusou, pokud máte silné plíce nebo si raději pořiďte foukací měch. Drobný popel lehce smetete lopatkou a smetáčkem.

Foukáte do krbu tak silně, že se popel rozlétne všude kolem?

vysavac popela saguntoPomůže vám vysavač popela, který popílek uklidí velmi rychle. Jde o velice výkonný vysavač, který vám pomůže se neposedného popela zbavit. Vysajete jej jednoduše z podlahy kolem krbu, ale i z vašeho trička a vlasů, ale i případně z kočky, která se u krbu vyhřívá.

Zabrání rozlétnutí popela po místnosti, abyste nemuseli se smetáčkem v ruce běhat po celém pokoji místo čtení knížky a popíjení oblíbeného nápoje. Vysavač má filtr, který snadno vyjmete a vyperete a také tři nástavce pro jednodušší manipulaci. Jeho výhodou je vlastní motor. Nemusíte tedy složitě tahat a připojovat klasický vysavač, který popelem jen silně zašpiníte, případně i zničíte.

Partner: logo krbovenaradi.net


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno