odpadkové koše

Ať si říká, kdo chce, co chce, odpadkový koš je nedílnou součástí každého čistého a moderního domova. Nezbytný pomocník do kuchyně, dětského pokoje, kanceláře, garáže i firemního provozu, si nemusí hledat místo pro své stání v zákoutí. Díky propracovanému designu se s odpadkovým košem Hailo můžete chlubit. Splní nejpřísnější nároky v oblasti vzhledu, užitečnosti i funkčnosti.

Vysoká kvalita za lidovou cenu

Nechte se oslovit odpadkovými koši do kuchyně prvotřídní německé kvality. Uspokojte svoje požadavky a prohlédněte si produkty v mnoha velikostech, barvách a provedeních. Nadchne vás odolný ocelový povrch bránící vzniku koroze i pevný odolný plast. Mnohobarevná provedení půjdou ruku v ruce s odstínem kuchyňské linky. Hodí se vám výrobky s obsahem 16, 26 anebo 50 litrů? Odpadkové koše Hailo jsou navrhovány a vyráběny odborníky německé společnosti působící na světovém trhu od roku 1947. Tato informace vás jistě utvrdí v precizní kvalitě nabízeného zboží.

Špíny už se dotýkat nemusíte!

Protiví se vám sahat na víko odpadkových košů, protože je v nich mnoho bakterií? Tomuto gestu se můžete klidně vyhnout. Pořiďte si bezdotykové odpadkové koše, výstřelky poslední módy. Senzor každého produktu se postará o bezdotykové otevírání a zavírání. Tato vymoženost spadá do high-tech výrobků. Překvapivě nízká cena, pohybující se okolo tisíce korun, vás nenechá chladnými! Pokud patříte mezi milovníky přírody a dělení odpadu na plasty, kov i sklo vám není cizí, pořiďte si koš na tříděný odpad Hailo s objemem 30 litrů a zárukou 5 let.

Skryjte odpad z domácnosti dobrým nápadem!

Opravdu vás produkty Hailo nadchly, ale potrpíte si na vestavěné odpadkové koše? I v tomto případě si projděte internetové stránky firmy a vybírejte! Německá značka Hailo není jen výrobcem košů na odpad, ale i designových stojanů na deštníky. Tato vymoženost je reprezentativním i užitečným doplňkem chodby v domácnosti, firmě, ordinaci či salónu.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno