Blog magazín o bydlení a zahradě
Jste zde:  / Interiér / Ložnice / NEJNOVĚJŠÍ / Pozor akce: 1+1 matrace zdarma!

Pozor akce: 1+1 matrace zdarma!

matrace akce 1+1

Kvalitní matrace je základem spokojeného spánku a ten je zase základním předpokladem spokojeného života. Jestliže nespíte dobře, nemůže vaše tělo regenerovat, takže nečekejte, že se budete cítit fit a podávat maximální výkon. Pokud uvažujete o koupi nových matrací, usmálo se na vás štěstí. Internetový obchod molitan-matrace.cz spustil akci 1+1 matrace zdarma. Jaké matrace můžete mít i vy?

Jak vybrat tu správnou?

Výběr matrace nelze brát na lehkou váhu, je totiž ve hře několik faktorů. Zajímat vás musí materiál. Skvělou oporu pro celé tělo nabízí především matrace z PUR pěny. Tento materiál se totiž dokáže maximálně přizpůsobit tvaru vašeho těla v jakékoliv poloze. Důležitá je samozřejmě nosnost a velikost. Pokud se vám například hůře vstává z postele, volte matrace vyšší než 20 cm. Pozor si dejte na zóny. Kvalitní matrace by jich měla mít minimálně 5, lepší je 7. Správně musíte vybrat i tuhost. Tu si můžete vyzkoušet v jakékoliv prodejně matrací.

Exkluzivní nabídka je tu i pro vás

Internetový obchod molitan-matrace.cz zařadil do akce matrace 1+ 1 zdarma hned několik modelů, takže si může vybrat každý. Za nejnižší cenu jsou k mání Matrace Polo. Vyrobeny jsou z polyuretanových pěn bez lepení, takže nabízejí stálou pevnost a jsou i velmi odolné. Nosnost této matrace je až 120kg. Akce se vztahuje také na Matrace Nora, ty mají 5 zón a z každé strany jinou tuhost, takže si určitě přijdete na své. V nabídce jsou i luxusní Matrace Aspe. I toto mají dvě tuhosti. Tvrdší strana je vyrobena z profilované studené pěny, měkčí z viscoelastické líné pěny v kombinaci s pěnou elastickou. Nabídka je mnohem rozmanitější, přesvědčte se sami na molitan-matrace.cz.

Doprava zdarma jako bonus i pro vás!

E-shop kromě akčních cen nabízí pro všechny dopravu zdarma. Všechny matrace mají skladem, takže je doma můžete mít téměř okamžitě.

Neodkládejte nákup, tato úžasná nabídka matrací 1+1 zdarma se už nemusí opakovat!

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení

mikroslužby