rekonstrukce koupelny

Anketa společnosti Raiffeisen stavební spořitelny zjistila, že 88% Čechů si na rekonstrukci bere úvěr, ale jen 4% svěřují realizaci odborníkům. Při realizaci bydlení a vlastního interiéru se dle ankety nejraději inspirujeme vlastními zkušenostmi, televizními pořady o bydlení a fotografiemi hotových realizací. Tohoto zajímavého stavu si všiml magazín o bydlení InHaus.cz, který přišel novým nápadem, jak lidem pomoci s realizací bydlení a interiérů.

Bydlení – inspirace na InHaus.cz

Čeká i vás rekonstrukce nebo stavba vlastního bydlení a hledáte inspiraci, která by vám pomohla s řešením interiéru? Nechte se inspirovat internetovým časopisem o bydlení InHaus. Magazín přináší nejen celou řadu praktických článků, ale i bohatou fotogalerii, prakticky roztříděnou jak podle typu místností, tak i na základě jednotlivých stylů. Velkou výhodou časopisu je i ta skutečnost, že zde naleznete i kontakty na tvůrce interiérů, které vás zaujaly.

Inspirace vám pomůže s vaší realizací

Chcete si zařídit kuchyni, koupelnu nebo ložnici? A jaké fotografie vám pomohou s utvořením představy? Považujete produktové fotky nábytku s bílým pozadím za dostatečně inspirativní, nebo preferujete představení nábytku již zakomponovaného do interiéru? Pro lepší představu beze sporu slouží fotografie s hotovými interiéry. InHaus však nabízí mnohem víc, pomůže vám i s orientací v jednotlivých designových stylech, což vám následně usnadní výběr doplňků a také i finální dolaďování detailů v interiéru.

InHaus.cz dává prostor i samotným designérům

Máte designérské studio? Vyrábíte nábytek a chcete se prezentovat? Na InHaus.cz je vám k tomu dán prostor. Je zde speciální registrace pro profesionály, která vám umožní nahrát své vlastní fotografie a zanechat na sebe kontakt. V případě, že si zvolíte placený účet, budete moci nahrát větší počet fotografií a umožní vám to i kompletní správu účtu. Magazín měsíčně navštíví na 40 000 čtenářů a jejich počet neustále narůstá. Buďte součástí tohoto moderního projektu, vyplatí se vám to!

 

Zdroj foto: shutterstock.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno