shrnovací dveře

Překážejí vám otevřené dveře nebo dokonce blokují přístup do dalších místností? Je váš interiér malý a vy byste chtěli ušetřit místo, které musíte nechat volné pro otevírání dveří? Nevejde se vám do koupelny pračka nebo botník do předsíně, protože by do nich narážely klasické dveře? Pak vyměňte stávající dveře za dveře shrnovací. Vyřešíte tak nejen nedostatek prostoru, ale místnosti budou vzdušnější, světlejší a získají inovativní vzhled. Shrnovací dveře využívají harmonikový princip, při jejich instalaci není potřeba provádět zvláštní stavební úpravy a hlavně nezabírají žádný prostor navíc.

Shrnovací dveře mají široké možnosti využití

Shrnovací dveře do bytu najdou využití výhradně v interiérech. Vzhledem k moderním metodám výroby a neustálému vylepšování funkce i vzhledu těchto dveří se s nimi můžete setkat i tam, kde není požadována úspora místa, ale pouze rozdělení prostoru. Luxusnější a elegantní varianty jsou využívány i jako estetické designové prvky a doplňky interiéru. Vybrat si můžete shrnovací dveře

* plné
* prosklené
* jednokřídlé
* dvoukřídlé
* na zámek či kliku
* s magnetem
* a z různých materiálů jako je plast, koženka, dřevo a další.

Výhody a nevýhody shrnovacích dveří

Největší předností shrnovacích dveří a důvodem, proč si je většina zájemců pořizuje, je ušetření místa tím, že se dveře pohybují jen mezi zárubněmi a jsou vhodné pro nejrůznější šířky dveří. V nabídce jsou i dvoukřídlé varianty pro dveře větší šířky. Šířku je možno upravit vyjmutím jednoho dílu. Pokud zvolíte prosklenou variantu, sklo bude nahrazeno bezpečnou plastovou výplní. Montáž je jednoduchá a lze ji provést svépomocí. Shrnovací dveře do bytu však mají i několik nevýhod. Při otevření dveří je průchod poněkud užší o složenou harmoniku, tepelná a protihluková izolace je také o něco menší než u klasických dveří.

Kde určitě využijete shrnovací dveře

Nahrazení klasických dveří náročných na prostor je ideální variantou pro menší byty, například v panelových domech, kde výrazně šetří tolik potřebný prostor. V rodinných domech slouží také k rozčlenění velkých místností, podobně jako ve společenských zařízeních nebo kancelářích. Shrnovací dveře do bytu lze najít i v šatnách nebo mohou být využity místo skříňových dveří. Pokud nechcete provádět stavební úpravy a přesto se chcete zbavit klasických dveří, jsou pro vás shrnovací dveře do bytu vhodnou variantou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno