Nadop systém

Jednou z letošních novinek z dílny české nábytkářské výroby firmy Nadop je úložný systém Carlo určený pro obývací pokoje.  Snoubí v sobě neotřelý design a precizní řemeslné zpracování. Představen bude spolu s dalšími novinkami v těchto dnech v rámci mezinárodního veletrhu Mobitex.

Systém je tvořen komodami, přístavnými regály, TV stolkem a závěsnými policemi se skrytým trnovým uchycením na zeď.

„Naši zákazníci se stále častěji nechávají inspirovat designéry, kteří doporučují decentní barevně sladěná řešení. Systém Carlo je konceptem, který plní dokonale praktické požadavky na vybavení obývacího pokoje a zároveň nenarušuje celkový styl bytu,“ říká Iva Pehalová, obchodní ředitelka Nadop.

Uživatelsky příjemné jsou dřevěné zásuvky komod, které jsou plně výsuvné s tlumením a otevírají se pouhým dotykem. Kontury dílců jsou vyrobeny v šířce 36 mm, na vnitřní úchyty byla použita technika nejmodernějšího kování.

Sestava nabízí vzdušné a variabilní sestavy a nejlépe vynikne v obývacím pokoji nebo jídelně.  V nabídce je možnost provedení v ořechu nebo bílém lesku či jejich vzájemné kombinaci.

Ne zcela běžnou je možnost zvolit si pro toto řešení různé materiály. Zájemci si mohou vybrat provedení z lamina a získat tak dostupný úložný nábytek nebo luxusnější variantu, dýhovanou nebo lakovanou.

Úložný systém Carlo od společnosti Nadop bude poprvé prezentován na mezinárodním veletrhu nábytku a interiérového designu MOBITEX, který se bude konat v Brně od 22. -25. dubna 2015.

O Nadop

Nadop je ryze českou rodinnou firmou již od roku 1990. Společnost vyrábí kompletní sortiment nábytku pro domácnosti, interiéry a investiční celky, který splňuje náročné požadavky na funkčnost, kvalitu a design. Výroba společnosti se nachází v Ořechově u Brna, odkud je nábytek distribuován na český a také zahraniční trh. Showroom společnosti naleznete v pražské rezidenci River Diamond na Rohanském nábřeží 7/657. Více na: www.nadop.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno