Bedroom

Člověk si po celodenní námaze zaslouží příjemný odpočinek a usínání jako v bavlnce. Základem ničím nerušeného spánku je senzační postel z masivu a zdravotní matrace. Vybavit svou ložnici praktickým a přitom cenově dostupným nábytkem není snadné. Levnější varianty ložnicového vybavení přitahují svou cenou, ovšem jejich životnost a vzhled nebývají nejlepší. Investovat do zdravého spánku i nábytku je chytré. Matrace a postele Plzeň se postarají o vaše pohodlí i bezpečnost.

Oslovte solidní výrobu nábytku

Ne všechny nábytkářské firmy přinášejí svým zákazníkům skutečnou exkluzivitu. Společnost Postelia je díky svým zkušenostem s výrobou a prodejem nábytku do ložnice špičkou v oboru. Nabízí originální, funkční a nádherné modely dřevěných postelí, matrací, roštů, nočních stolků, polic, komod, skříní i úložných prostorů. Kontaktujte českou rodinnou firmu fungující od roku 2005 a přesvědčte se o jejích přednostech.

Od postelí Praha až k matracím

Dřevěné postele z masivu jsou vyráběny z ryze českých dřevin. Stěžejní konstrukci zakládá masiv o síle 4 nebo 8 centimetrů. Proto je jisté, že postele jsou velmi stabilní výrobky s velkou nosností. Skládají se z hlavního čela, dvou bočních strana středu s nožičkou. O dokonalé spojení, ale i jednoduchou montáž se stará německé kování s doživotní zárukou, Hettich. Levnější varianty představuje smrk a borovice. Buk a olše nabízejí finančně výhodnou střední cestu. Dub, javor a jasan patří k fenoménům. Ke komfortní posteli Brno patří pevný lamelový rošt od evropských firem.

Sladké sny na zdravotní matraci

Zdravotní matrace tvoří nedílnou součást postele Plzeň. Jsou vyráběny podle nejnovějších vědeckých výzkumů. Matrace musejí být kvalitní, tvárné a příjemné na dotek. Vzhled není v tomto případě podstatný. Výroba vlastních matrací z německých pěn Carpenter a viscoelastických studených pěn Eurofoam s objemovou hmotností 40-85kg/m3 zaručí komfort a spolehlivost. Jen speciálně vytvořená pěna dokáže uspokojit normy pro zdravotní matrace. Potahy je možno vybrat na 60 stupňů Celsia a potěší i záruka 24 měsíců.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno