záhradní partystany

Je jedno, zda na vaší zahradě pořádáte rodinnou oslavu, nebo zda plánujete grilování s přáteli. Ve všech případech vám přijdou vhod zahradní stany. Řešení, u kterého oceníte nejenom praktičnost, ale hlavně široké možnosti použití. I díky tomu je dnes zahradní stan natolik oblíbený, že ho lidé využívají jak na svých zahradách u rodinných domů, tak i na svých zahradách v zahrádkářských koloniích. Vliv na oblíbenost má ale i nabídka z hlediska různých velikostí. Problémem totiž není získat zahradní stany menší o rozměrech 3×3 metry, stejně jako pořídit párty stan 3×6 metrů, nebo i další, větší či menší provedení.

Současné zahradní stany nabízí hlavně ochranu

zahradní stanyTím hlavním důvodem, proč se cestou zahradních stanů vydat je to, že vám poskytnout výjimečnou ochranu proti všem povětrnostním vlivům. Při dešti ochrání vás a vaše hosty před zmoknutím, varianty s bočnicemi zase zastaví silný vítr a v případě přímého slunečního svitu poskytnou dokonalý stín. Navíc takový zahradní párty stan dnes umožní umístit do svého prostoru i židle a stoly, a tak v tomto improvizovaném přístřešku nabídnout všem hostům komfort, který tolik hledají.

Čím vás zahradní stany také ohromí? Svou kvalitou

partystanDalším důvodem, proč si zahradní stan pořídit je i jeho kvalita. Především pevná konstrukce je zárukou stability a dlouhé životnosti. Stejně tak ale můžete ocenit to, že stany na zahradu můžete zakoupit ve dvou provedeních. Buď v tom klasickém, nebo ve variantě, kdy se jedná o nůžkové stany, které nadchnou hlavně jednoduchým postavením, ale i následným složením. Oceníte ale také možnost volby z několika barevných variant, nebo možnost dokoupit i řadu doplňků, stejně jako náhradních dílů. Hledáte-li tedy praktické, levné a všestranné řešení, jak ochránit sebe a hosty před špatným počasím, jsou právě zahradní stany volbou, se kterou chybu neuděláte.

Partner: logo kokikashop.cz

 

Foto: shutterstock.com, kokikashop.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno