Jste zde:  / Byt a dům / NEJNOVĚJŠÍ / Realizace zahrad / Zahrada / Pergoly se postarají o trendy vzhled zahrady

Pergoly se postarají o trendy vzhled zahrady

pergoly

Chladné zimní dny rychle pominou. První teplé sluneční paprsky probudí v člověku chuť trávit volné chvilky venku na zahradě anebo terase. Venkovní posezení v moderním pojetí zajistí jedině oblíbené pergoly. Nabízejí místo pro odpočinek i relaxaci. Poskytují úžasný úkryt před žárem slunce, větrem či deštěm. Jejich atraktivita je nepopsatelná, protože každý vyrobený kousek je prostě originál, který se dá doplnit kvalitními stínícími prvky a ozdobami. Existují desítky vymožeností, jež dělají z obyčejné pergoly umělecké dílo.

Značka diamond design nikdy nezklame

Pergoly patří neodmyslitelně k oblíbeným doplňkům zahrady. Značka diamond design přesvědčí i nejnáročnějšího klienta o koupi dřevěné, hliníkové anebo kombinované pergoly. Kvalitní pevný nosný materiál, technicky zdatný systém stínění střechy a bočních stran, skýtají eleganci a komfort v každém detailů, více informací najdete zde.

perg1 perg10 perg7 perg3

Střecha dělá nejen srdce domu, ale i pergoly

Představit si pergolu bez účelně zvolené střechy, jde jen stěží. DIAMOND DESIGN vytváří střešní stínění v lamelovém, baldachýnovém látkovém anebo roletovém látkovém stropu. Je třeba zmínit precizní systém odtoku vodu. Boční výplně a přitažlivé stínění zároveň, lze doporučit v mnoha barevných a materiálových provedeních. Vše záleží na náročnosti a požadavcích zákazníka. Umístění a účel koupě například dřevěné pergoly je rovněž rozhodujícím faktorem.

Světové značky za české ceny

Vybavte vaši zahradu či terasu vhodnou pergolou od prestižních světových značek RENSON, BRUSTOR anebo CORRADI. Vybírejte z desítek možností vzhledu, stínění a materiálů pergol. Každá značka se pyšní jinými přednostmi a originálními prvky. V případě nerozhodnosti, otázek kolem instalace, barevného odstínu produktu či profesionální rady, je k dispozici tým ochotných specialistů. Výroba konstrukce na zakázku není žádný problém. Dolaďte si svoji pergolu stylovým příslušenstvím, v podobě infra-vytápění, audiosystému, rafinovaného osvětlení, vkusného nábytku anebo truhlíky s květinami. Pergoly značky diamond design přinášejí do lidského života pohodlí, pohodu a komfort.

Foto: diamonddesign.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Informace

Stránky vytvořila a o jejich správu se stará společnost: 

logo levné stránky