aa
Jste zde:  / NEJNOVĚJŠÍ / Příslušenství / Stavba / Univerzální využití stavební buňky osloví

Univerzální využití stavební buňky osloví

obytné buňky

Jste majitelem stavební firmy? Hledáte účelné prostory pro svoji kancelář? Přemýšlíte o místě pro svou prodejnu? Stavíte rodinný dům? Chtěli byste zprovoznit malou restauraci anebo jídelnu? Stavební buňka nabízí i prostor pro skladování materiálu. Lze ji využít jako kancelář, skromnou ubytovnu, ale i šatnu pro dělníky. Její využití je tak pestré, že uspokojí potřeby obyčejného člověka, podnikatele, školy či neziskové organizace.

Pro stavební firmy jako stvořené

Její pozitiva, výborná cena, rychlost dovozu i obydlení, si oblíbili především majitelé stavebních firem. Pořízením multifunkčního obytného kontejneru získá každá společnost dostatečný prostor pro své zaměstnance. Odpočinkové místo v čase oběda, svačiny, špatného počasí anebo jako převlékárnu. Ekonomická a ekologická výhodnost je zřejmá na první pohled.

Obytný kontejner s mnoha přednostmi

Ke koupi obytného kontejneru jistě přesvědčí zajímavé a pevné spojení rámu z pozinkované oceli. Extra vysoká životnost, vnějšní omyvatelný povrch vyrobený z pozinkovaného plechu a také vybavení na míru i se sanitárním účelem, topením a osvětlením, patří k samozřejmostem krátkodobého komfortního obydlení.

Unimobuňky vyrobené na zakázku

Překvapivě krátká rychlost výstavby, v řádu týdnů, je oslnivá. Mobilita, která je prvotním impulsem k nákupu, je obdivuhodná a snadná. Montáž, přesun i demontáž probíhají jednoduše a bez obtíží. Nabídka stavebních buněk je velkolepá, ale v případě, že nebude vyhovovat žádný nabízený rozměr, výroba na zakázku je plně k dispozici.

Stavební kontejnery je možné zakoupit i pronajmout

Kontejnerový design je moderní, praktický. Jeho vzhled a barevné odstíny je možno dokonale přizpůsobit požadavkům klienta. Pořízením stavebních buněk kontejnerového typu lze ušetřit statisíce korun. Bez pochyby patří k neodmyslitelným pomocníkům nejen při stavbě domu. Dřevěné přístřešky, jejichž cena je závratná, nevydrží věčně a navíc nejsou přenosné. Chytrý nákup obytné buňky se skutečně vyplatí.

PARTNER: logo malikcont.cz

 

Foto: malikcont.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

KOMENTOVAT PŘÍSPĚVEK

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny. Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy. Komentář bude automaticky upravený. ( povinné )

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení