polštáře

Znáte to… Občas se dostaví pocit, že vám prostředí vaší domácnosti už tak zevšednělo, že by to chtělo nějakou změnu. Malování nebo přesun nábytku už jsou zásahy poměrně razantní, přitom pro oživení někdy stačí docela maličkost. Tou maličkostí může být nový obraz, květina, ale třeba také originální polštář. Možná budete překvapeni, jaké atypické polštáře jsou dnes k mání. A pokud je nevyužijete pro sebe, jistě jimi uděláte radost coby praktickým dárkem.

Mezi polštáře nevšedních tvarů narazíte třeba na polštář v podobě koblihy, sušenky, hot dogu, melounu, srdíčka nebo lačných rudých rtů. Spíše pro muže jsou polštáře ve tvaru pneumatiky, dřevěného trámu, cihly, špalku dřeva, fotbalového míče, dámského vnadného poprsí, pivního půllitru nebo rovnou celého sudu piva. Všechny tyto uvedené polštáře jsme objevili v netradičním e-shopu Hubatá černoška, který se na podobné originální a vtipné dárky zaměřuje.

Asi nepřekvapí, že nabízejí také polštáře s různými potisky, a to nejen vtipnými, ale i dárkovými pro motorkáře, rybáře, myslivce, hasiče, tatínka, maminku, novomanžele, řidiče, no prostě skoro pro každého, komu byste mohli dát polštář třeba k narozeninám. Ostatně mají tu polštáře i ke kulatým narozeninám s padesátkou, šedesátkou atd.

Z bytových doplňků nás také zaujala pestrá paleta dárkových hrníčků. Stejně jako u polštářů, také hrnky mají jak v originálních tvarech, tak i s vtipnými potisky. U nevšedních tvarů zaujme třeba hrnek ve tvaru revolveru, ženského poprsí, koně, srdce atd. Některé hrnky mají místo klasického ucha třeba kytaru, housle, kladivo, lidské ucho apod. Opravdovou perličkou je samomíchací hrnek pro opravdové lenochy, kteří už si ani ten nápoj nechtějí míchat ručně…

Podobných tipů na dárky nebo nevšední zpestření vaší domácnosti tu najdete bezpočet, třeba v kategorii nazvané Dům a zahrada. Nás zaujalo třeba akvárium s medúzami, nápojová pumpa v podobě glóbusu, mravenčí akvárium, rozteklé hodiny nebo třeba různé vtipné cedule na dveře. Najdete zde spoustu inspirace, jak si bydlení ozvláštnit a zaujmout tak nejen ostatní členy rodiny, ale také návštěvu. Nápadů je tu opravdu dost a dost.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno