Blog magazín o bydlení a zahradě
Jste zde:  / Doplňky, dekorace / Interiér / NEJNOVĚJŠÍ / Originální bytový doplněk? Co takhle nevšední polštář…

Originální bytový doplněk? Co takhle nevšední polštář…

polštáře

Znáte to… Občas se dostaví pocit, že vám prostředí vaší domácnosti už tak zevšednělo, že by to chtělo nějakou změnu. Malování nebo přesun nábytku už jsou zásahy poměrně razantní, přitom pro oživení někdy stačí docela maličkost. Tou maličkostí může být nový obraz, květina, ale třeba také originální polštář. Možná budete překvapeni, jaké atypické polštáře jsou dnes k mání. A pokud je nevyužijete pro sebe, jistě jimi uděláte radost coby praktickým dárkem.

Mezi polštáře nevšedních tvarů narazíte třeba na polštář v podobě koblihy, sušenky, hot dogu, melounu, srdíčka nebo lačných rudých rtů. Spíše pro muže jsou polštáře ve tvaru pneumatiky, dřevěného trámu, cihly, špalku dřeva, fotbalového míče, dámského vnadného poprsí, pivního půllitru nebo rovnou celého sudu piva. Všechny tyto uvedené polštáře jsme objevili v netradičním e-shopu Hubatá černoška, který se na podobné originální a vtipné dárky zaměřuje.

Asi nepřekvapí, že nabízejí také polštáře s různými potisky, a to nejen vtipnými, ale i dárkovými pro motorkáře, rybáře, myslivce, hasiče, tatínka, maminku, novomanžele, řidiče, no prostě skoro pro každého, komu byste mohli dát polštář třeba k narozeninám. Ostatně mají tu polštáře i ke kulatým narozeninám s padesátkou, šedesátkou atd.

Z bytových doplňků nás také zaujala pestrá paleta dárkových hrníčků. Stejně jako u polštářů, také hrnky mají jak v originálních tvarech, tak i s vtipnými potisky. U nevšedních tvarů zaujme třeba hrnek ve tvaru revolveru, ženského poprsí, koně, srdce atd. Některé hrnky mají místo klasického ucha třeba kytaru, housle, kladivo, lidské ucho apod. Opravdovou perličkou je samomíchací hrnek pro opravdové lenochy, kteří už si ani ten nápoj nechtějí míchat ručně…

Podobných tipů na dárky nebo nevšední zpestření vaší domácnosti tu najdete bezpočet, třeba v kategorii nazvané Dům a zahrada. Nás zaujalo třeba akvárium s medúzami, nápojová pumpa v podobě glóbusu, mravenčí akvárium, rozteklé hodiny nebo třeba různé vtipné cedule na dveře. Najdete zde spoustu inspirace, jak si bydlení ozvláštnit a zaujmout tak nejen ostatní členy rodiny, ale také návštěvu. Nápadů je tu opravdu dost a dost.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení

mikroslužby