ochrana majetku, praha, brno

Bojíte se o svůj majetek a chcete ho řádně ochránit proti loupežím či jakémukoli poškození? Přejete si se doma cítit bezpečně? Pak vyhledejte odborníky z bezpečnostní agentury Centr Group, kteří vám zajistí technickou ostrahu objektů Praha, Brno či Ostrava a v případě potřeby i v jiném městě.

Centr Group vám připraví řešení na míru a dle vašeho zájmu zajistí a zprovozní například elektronické zabezpečovací systémy, elektronické požární systémy či trezory nebo sejfy. S alarmem tedy budete vždy vědět, že vaše teritorium bylo narušeno, hlásič naopak rychle vydá signál protipožární ústředně, na základě které přijede ihned pomoc, a do trezoru si budete moci uložit veškeré cennosti a důležité dokumenty. Tyto služby tedy jistě stojí za zvážení.

Kromě technické ochrany objektů vám společnost Centr Group ochrání i vaši firmu. Pomocí nejmodernějších technologií zajistí monitorování celého objektu, a to v jakoukoli denní a noční dobu. Pult centralizované ochrany funguje na principu výkonného hardwaru a softwaru, který splňuje všechny předepsané evropské normy. Více informací se o celém systému dočtete přímo na internetových stránkách společnosti Centr Group pod odkazem www.centr.cz/pult-centralizovane-ochrany.Ochrana majetku Brno, Praha, Ostrava a kdekoli po celé republice je primárním zájmem společnosti Centr Group, s níž má firma již více než 15 let zkušeností. Hledáte-li tedy skutečné odborníky ve svém oboru, obraťte se na pracovníky Centr Group a nechte si vypracovat komplexní řešení pro vaše bydlení nebo firmu. Čeká na vás profesionální přístup, vysoce kvalitní služby a naprostá diskrétnost k zákazníkovi. Přestaňte se tedy bát o svůj majetek a sebe samotné a zajistěte si bezpečnost vám šitou na míru.

PARTNER: logo centr group

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]

Foto: centrgroup.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno