veletrh dřevostaveb

Podíl dřevostaveb na trhu roste, zákazníky láká rychlost výstavby i nízké náklady. Domy na bázi dřeva jsou totiž dobře tepelně izolované, ušetří peníze za energie a navíc je možné je postavit rychle. Stavbám z tohoto přírodního materiálu se bude opět věnovat mezinárodní veletrh DŘEVOSTAVBY, jehož 10. ročník proběhne ve dnech 11. – 14. 2. 2015 na Výstavišti Praha – Holešovice.
Vše co potřebujete vědět o dřevěných domech, jejich stavbě či životě v nich najdete na veletrhu DŘEVOSTAVBY. Tento úzce specializovaný veletrh je jedinečný svým rozsahem zaměření a popularizuje dřevostavby jako stavební systém budoucnosti. Technologie stavebně konstrukčních systémů na bázi dřeva jsou rozšířeny po celém světě z důvodu maximálního a efektivního využití dřeva – suroviny, která je všude dostatečně zastoupena, a která je v přírodě obnovována. Fascinující možnosti dřeva jako stavebního a konstrukčního materiálu zejména v posledních 10 letech objevují stále více i obyvatelé České republiky.

 Dřevěné stavby a konstrukce představí více než 80 firem.

Většina těchto společností se zabývá výstavbou nízkoenergetických i pasivních dřevostaveb, projekční a architektonickou činností. Mezi nejznámější patří ALFAHAUS, ATREA, ATRIUM, DOMY DNES, H BOX, HK DŘESTAV, MS HAUS, ORIGIS, PONDIOS, QUICKHAUS, RD RÝMAŘOV, STAVEX KUTNÁ HORA, VARIO VILA a mnoho dalších. Na dům v životní velikosti 1:1 od společnosti DOMESI/PRODESI vyrobený ze systému NOVATOP se můžete těšit ve střední hale průmyslového paláce. Chybět nebudou ani firmy zabývající se výrobou a dodávkou srubů a roubenek jako např. společnost DREVODOM RAJEC, CEDAR HOME a další. Dřevěné výrobky pro exteriér i interiér, izolace, materiály a technologie do dřevostaveb představí více než 20 firem a to např. FERMACELL, JAF HOLZ, M.T.A. ISOCELL a další. Na své si přijdou i zájemci o stroje a nástroje pro zpracování a opracování dřeva.

drevostavby V doprovodném programu veletrhu můžete najít mnoho zajímavých přednášek, nebo se zeptat na své dotazy. Rozmanitý doprovodný program je určen pro odborníky i laiky a pružně reaguje na aktuální trendy v oblasti dřevostaveb a úspor energií. V rámci doprovodného programu se můžete těšit na největší nesoutěžní přehlídku dřevěné architektury v Česku a na Slovensku – Salon dřevostaveb a jeho tradiční součást Mozaiku dřevostaveb. Představí se vám pestrá paleta staveb, vybraných z toho nejlepšího, co v Čechách a na Slovensku v posledním roce vzniklo. Ve čtvrtek bude doprovodný program v režii Asociace dodavatelů montovaných domů, která se v dopolední části zaměří na odborníky, odpoledne pak bude věnováno poučené laické veřejnosti. ADMD se zaměří na témata akustiky, konstrukcí, způsoby montáže a také na to, jak se daří dřevostavbám v Evropě. Majitelé pasivních domů, zkušení architekti a projektanti z Centra pasivních domů budou mluvit na rovinu o tom, jak se jim žije a pracuje s pasivními domy. Nenechte si ujít jejich osobní příběhy a seznamte se s tím, jak vidí a na vlastní kůži prožívají pasivní domy.

Součástí veletrhu DŘEVOSTAVBY bude i

10. mezinárodní veletrh vytápění, klimatizace a úspor energií MODERNÍ VYTÁPĚNÍ, 5. ročník veletrhu krbů, kamen a designového vytápění KRBY A KAMNA, 5. ročník veletrhu oken, dveří a stínící techniky WINDOOR EXPO a nově 1. ročník veletrhu MODERNÍ FASÁDY, který je zaměřený na všechny druhy fasád, zateplování, stavební chemii, příslušenství a služby.

Srdečně vás zveme k návštěvě veletrhů energeticky úsporného bydlení – DŘEVOSTAVBY, WINDOOR EXPO, MODERNÍ VYTÁPĚNÍ, KRBY A KAMNA a MODERNÍ FASÁDY – jedinečné události v Praze na Výstavišti v Holešovicích ve dnech 11. – 14. 2. 2015 každý den vždy od 10:00 do 18:00.

 

Ing. Blanka Stávková

manažerka veletrhu DŘEVOSTAVBY

www.drevostavby.eu

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno