aa
Jste zde:  / Byt a dům / Obliba dřevostaveb v Česku rok od roku stoupá

Obliba dřevostaveb v Česku rok od roku stoupá

veletrh dřevostaveb

Podíl dřevostaveb na trhu roste, zákazníky láká rychlost výstavby i nízké náklady. Domy na bázi dřeva jsou totiž dobře tepelně izolované, ušetří peníze za energie a navíc je možné je postavit rychle. Stavbám z tohoto přírodního materiálu se bude opět věnovat mezinárodní veletrh DŘEVOSTAVBY, jehož 10. ročník proběhne ve dnech 11. – 14. 2. 2015 na Výstavišti Praha – Holešovice.
Vše co potřebujete vědět o dřevěných domech, jejich stavbě či životě v nich najdete na veletrhu DŘEVOSTAVBY. Tento úzce specializovaný veletrh je jedinečný svým rozsahem zaměření a popularizuje dřevostavby jako stavební systém budoucnosti. Technologie stavebně konstrukčních systémů na bázi dřeva jsou rozšířeny po celém světě z důvodu maximálního a efektivního využití dřeva – suroviny, která je všude dostatečně zastoupena, a která je v přírodě obnovována. Fascinující možnosti dřeva jako stavebního a konstrukčního materiálu zejména v posledních 10 letech objevují stále více i obyvatelé České republiky.

 Dřevěné stavby a konstrukce představí více než 80 firem.

Většina těchto společností se zabývá výstavbou nízkoenergetických i pasivních dřevostaveb, projekční a architektonickou činností. Mezi nejznámější patří ALFAHAUS, ATREA, ATRIUM, DOMY DNES, H BOX, HK DŘESTAV, MS HAUS, ORIGIS, PONDIOS, QUICKHAUS, RD RÝMAŘOV, STAVEX KUTNÁ HORA, VARIO VILA a mnoho dalších. Na dům v životní velikosti 1:1 od společnosti DOMESI/PRODESI vyrobený ze systému NOVATOP se můžete těšit ve střední hale průmyslového paláce. Chybět nebudou ani firmy zabývající se výrobou a dodávkou srubů a roubenek jako např. společnost DREVODOM RAJEC, CEDAR HOME a další. Dřevěné výrobky pro exteriér i interiér, izolace, materiály a technologie do dřevostaveb představí více než 20 firem a to např. FERMACELL, JAF HOLZ, M.T.A. ISOCELL a další. Na své si přijdou i zájemci o stroje a nástroje pro zpracování a opracování dřeva.

drevostavby V doprovodném programu veletrhu můžete najít mnoho zajímavých přednášek, nebo se zeptat na své dotazy. Rozmanitý doprovodný program je určen pro odborníky i laiky a pružně reaguje na aktuální trendy v oblasti dřevostaveb a úspor energií. V rámci doprovodného programu se můžete těšit na největší nesoutěžní přehlídku dřevěné architektury v Česku a na Slovensku – Salon dřevostaveb a jeho tradiční součást Mozaiku dřevostaveb. Představí se vám pestrá paleta staveb, vybraných z toho nejlepšího, co v Čechách a na Slovensku v posledním roce vzniklo. Ve čtvrtek bude doprovodný program v režii Asociace dodavatelů montovaných domů, která se v dopolední části zaměří na odborníky, odpoledne pak bude věnováno poučené laické veřejnosti. ADMD se zaměří na témata akustiky, konstrukcí, způsoby montáže a také na to, jak se daří dřevostavbám v Evropě. Majitelé pasivních domů, zkušení architekti a projektanti z Centra pasivních domů budou mluvit na rovinu o tom, jak se jim žije a pracuje s pasivními domy. Nenechte si ujít jejich osobní příběhy a seznamte se s tím, jak vidí a na vlastní kůži prožívají pasivní domy.

Součástí veletrhu DŘEVOSTAVBY bude i

10. mezinárodní veletrh vytápění, klimatizace a úspor energií MODERNÍ VYTÁPĚNÍ, 5. ročník veletrhu krbů, kamen a designového vytápění KRBY A KAMNA, 5. ročník veletrhu oken, dveří a stínící techniky WINDOOR EXPO a nově 1. ročník veletrhu MODERNÍ FASÁDY, který je zaměřený na všechny druhy fasád, zateplování, stavební chemii, příslušenství a služby.

Srdečně vás zveme k návštěvě veletrhů energeticky úsporného bydlení – DŘEVOSTAVBY, WINDOOR EXPO, MODERNÍ VYTÁPĚNÍ, KRBY A KAMNA a MODERNÍ FASÁDY – jedinečné události v Praze na Výstavišti v Holešovicích ve dnech 11. – 14. 2. 2015 každý den vždy od 10:00 do 18:00.

 

Ing. Blanka Stávková

manažerka veletrhu DŘEVOSTAVBY

www.drevostavby.eu


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

1 Komentář

Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy jiných webů. Pro propagaci Vaši firmy si můžete zakoupit textový odkaz uvedený výše, který bude kvalitní zpětnou vazbou pro Váš web.

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení