Nemovitosti Praha 10

Přemýšlíte o novém bydlení a stále nevíte, kam v rámci Prahy upnout svojí pozornost? Nabízí se krásná městská část Praha 10 – Hostivař, kde jsou budovány nové moderní byty.

Praha 10 se řadí mezi nejpříjemnější lokality pro bydlení v celém hlavním městě. Nachází se sice uprostřed města, ale v posledních letech bylo podniknuto mnoho kroků pro zlepšení podmínek v této lokalitě a okolí. Svědčí o tom i titul Město stromů, které získala Praha 10 v roce 2012.

Byty na prodej v oblasti Praha 10 jsou nyní velmi dobrou volbou pro všechny, kteří uvažují o novém bydlení. V současné době jsou zde stavěny nové bytové jednotky o různých velikostech od 1+kk až po 5+kk.

Nové byty Hostivař jsou stavěny ve velmi příjemné lokalitě Nad Přehradou, která poskytuje veškeré potřebné zázemí. V okolí se nachází několik mateřských i základních škol, sportoviště i obchodní centra. Navíc je oblast snadno dostupná pomocí městské hromadné dopravy.

Komu ale nevyhovuje byt a preferuje raději vlastní dům, pro toho je tu také řešení – řadové domy v Praze 10. Jedná se o stejnou městskou část jako u bytů, tj. Praha 10, takže ani zájemci o řadové domy nebudou ochuzeni o nic, co nabízí tato městská část svým obyvatelům.

Vnitřní dispozice domů jsou 4+kk, celkový obytný prostor je až 140 metrů čtverečních. Domy mají navíc i svou garáž. Oblast Štěrboholy je ideální pro všechny milovníky sportu a dalších volnočasových aktivit. Dokonce je možné i rybaření na rybníku Slatina.

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno