aa
Jste zde:  / Doplňky, dekorace / Interiér / Nerezové zábradlí jako součást moderního bydlení

Nerezové zábradlí jako součást moderního bydlení

nerezová zábradlí

Zábradlí by mělo být nedílnou součástí každého schodiště, ale neodmyslitelně patří také k balkonům či jiným prostorům. Nerezové zábradlí má dlouhou životnost a stálou kvalitu pro venkovní i vnitřní užití. Kromě toho může být nerezové zábradlí také estetickým prvkem, takové točité schodiště s kovaným zábradlím jistě doplní vzhled velmi vkusně.

Přesvědčte se o kvalitě u nás – prvotřídní (nejen) nerezové zábradlí interiérové i do exteriéru. Zábradlí musí být nejen bezpečné, ale proč nemít zábradlí i zajímavě řešené.

Nerezové zábradlí je řešeno prutovou nebo lankovou výplní a to ve variantě svislé i vodorovné, stačí si vybrat dle vkusu.

Žádné prefa řešení, vše na míru a s originalitou

Nevyrábíme žádné prefa zábradlí, ale vždy se jedná o unikátní práci šitou na míru dle představ zákazníka a rádi poradíme, jak vybrat nejvhodnější zábradlí, aby zapadlo do interiéru či exteriéru. Bohatá nabídka zábradlí pro interiér i exteriér. Nerezové zábradlí je dnes nejčastější volbou a proto také chceme našim zákazníkům poskytnout ta nejlepší řešení. Každé zábradlí je originál s poctivou prací. Může se tak stát funkční i estetickou součástí interiéru.

Nejen nerezové zábradlí se stane bezpečným i vkusným prvkem na míru

venkovní nerezové zábradlíNerezové zábradlí se vyznačuje dlouhou životností a odolností vůči nejrůznějším vlivům. Interiérová zábradlí zútulní každou domácnosti, exteriérová zábradlí mohou přinášet kus designu a umění z vnějšího pohledu. Zajímavá neotřelá řešení, každé je unikátem. Pro každý typ schodiště či balkonu se hodí jiný typ, proto zákazníkům je nabídnuto vždy individuální řešení dle prostorových dispozic. Naše řešení jistě uspokojí i nejnáročnější, kteří budou chtít takové zábradlí, aby vyniklo. Žádné typové modely, vždy je nutno volit a konstruovat zábradlí přesně na míru, toho jsme si plně vědomi. Chceme nabídnout kvalitní nejen nerezové zábradlí, které bude bezpečně sloužit, ale též se stane vkusným doplňkem.

Partner: KMK design


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

1 Komentář

Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy jiných webů. Pro propagaci Vaši firmy si můžete zakoupit textový odkaz uvedený výše, který bude kvalitní zpětnou vazbou pro Váš web.

  • Anna

    / Odpovědět

    NEREZ. DŘEVO. PLAST, jiné kovy. Zábradlí lze vytvořit téměř z čehokoliv? I když je nerez vzhledná, zatím jí moc často jako zábradlí nepotkáváme (teda ne v domácnostech), na veřejných místech je už snad nejpoužívanější. Zatímco statistiky ukazují, že v domácím prostředí máme stále raději dřevo. Změníme to?

KOMENTOVAT PŘÍSPĚVEK

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny. Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy. Komentář bude automaticky upravený. ( povinné )

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení