svíticí led obrazy

V době psaní tohoto článku je za oknem mrznoucí déšť a slunce svítí leda tak v Kriminálce Miami. Je počátek prosince a pomalu se blíží nekratší den v roce – zimní slunovrat, který připadá na 21. prosince. V nejkratší den v roce slunce vychází kolem 8 hodiny a zapadá již v 16 hodin. Znamená to, že den trvá pouhých 8 hodin a zbylých 16 hodin jsou interiéry našich útočišť závislé pouze na umělém světle. Tento článek přináší nápady, jak ozvláštnit a zároveň vhodně vydekorovat domácnost.

Možnost oživení domácnosti přinášejí LED obrazy

svítící led obraz     svítící led obraz

S trochou nadsázky řečeno, není nutné padat do temné zimní deprese, svoji domácnost můžete projasnit a oživit pomocí originálních LED obrazů, tedy speciálně podsvícených obrazů. LED obrazy z poloviny tvoří klasické obrazy na plátně, zasazené do dřeveného rámu, jsou již na trhu nějakou dobu. Jestli nevíte, jak vypadají obrazy tisknuté na plátno, můžete se na ně podívat například zde. Druhou část LED obrazu tvoří speciálně rozmístěné LED diody, které lze podle potřeby vypínat, zapínat, případně u nich lze regulovat jas. Motivy LED obrazů jsou voleny tak, aby vynikly díky podsvícení. Skvěle vypadají především motivy nočních měst, slunce a vody. Proto naleznete v nabídce například svítící obrazy velkoměst jako je New York nebo Londýn. Krásně plynoucí vodopády, hořící oheň na pláži s pozadím oceánu nebo různá zvířata na pozadí západu slunce.

svítící led obrazy

Proč zvolit LED obraz místo klasického obraz na zeď?

Hlavní výhodou LED obrazů je, že jsou vždy skvěle vidět. Zpravidla jsou světla umístěná v centrální části místnosti a může se stát, že klasické obrazy tolik nevyniknou nebo nejsou vidět vůbec. Další výhodou, která nemusí být z fotografií patrná je, že LED obrazy vypadají mnohem živěji a věrohodněji. LED obrazy působí reálněji i z toho důvodu, že jsou podsvíceny především ty elementy obrazu, které ve skutečnosti opravdu svítí. Příkladem může být promenáda v Benátkách, která je zobrazena na obrázku nad tímto textem. Třetí výhodou je úspornost LED diod. Svícení pomocí LED technologie je až 10 % úspornější, než pomocí klasických žárovek. Samozřejmě obrazy lze kdykoliv vypnout a stanou se z nich klasické obrazy na zeď, sloužící čistě jako dekorace domácnosti. Toto se pojí s jedinou nevýhodou, kterou LED obrazy mají. Je jí cena, která začíná na necelé tisícikoruně, a nepodsvícené obrazy na stěnu stejného rozměru lze zakoupit levněji.

3d obrazy svítící

Pokud vás LED obrazy nepřesvědčily a dáváte přeci jen přednost nesvítícím obrazům na stěnu, i tam je nabídka široká. Kromě jednodílných obrazů různých formátu a rozměru jsou k mání i obrazy vícedílné, tedy obrazy z 3 nebo 5 kusů, které tvoří dohromady jeden motiv.

Příklad vícedílného obrazu na zeď

vícedilné obrazy na zeď

PARTNER: logo ledobrazy.cz

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno