dveřní kování

Základem každých dveří je kvalitní kování. Samozřejmě při jeho výběru bychom měli dbát nejenom na jeho samotný design, ale také na jeho funkci bezpečnostní.

V obou případech je dobrou volbou právě dveřní kování Cobra, které splní očekávání i nejnáročnějšího klienta.

Čtyři bezpečnostní skupiny

Z hlediska bezpečnosti se kování řadí do celkem 4 skupin. Zatímco první skupinou je ochrana základní a následující ochrana dostatečná, další dvě již plně vyhovují i náročným požadavkům – tedy zajistí vysokou a velmi vysokou ochranu. Takto zvolené bezpečnostní kování samozřejmě zajistí to, že kování Cobra dokáže výrazným způsobem eliminovat riziko toho, že se váš interiér stane cílem zloděje, který bude chtít odcizit váš majetek, nebo snad dokonce ohrozí někoho z vaší rodiny. Samozřejmostí je fakt, že v rámci zmíněných bezpečnostních tříd je možnost vybrat jak z kování rozetového, tak štítového.

Jak se rozetové a štítové kování liší?

Další otázkou při samotném výběru je jistě konkrétní typ, který zvolíme. Jednou z variant je kování takzvané rozetové, které se skládá ze dvou částí. Tato varianta může nabídnout hlavně bohaté možnosti z hlediska designu a celkového provedení. Doporučována jepředevším u dveří interiérových.

Druhá možnost, a to štítové kování se skládá z jednoho celistvého kusu. I ten dnes může nabídnout bohaté možnosti designových variant, se kterými souvisí i kliky ke dveřím. Hodí se jak ke dveřím interiérovým, tak je samozřejmě tento typ doporučován i u dveří hlavních, přímo do našeho bytu.

Široký výběr materiálů

dveřní kování CobraNení to ale jenom důraz na bezpečnost, nebo provedení a design. Čím kování Cobra také dokáže nadchnout, to je i výběr samotných materiálů. V tomto směru jsou k dispozici dvě hlavní varianty. Hledáte-li levnější a hmotnostně lehčí provedení, je dobrou volbou rozhodně vsadit na hliník. Naopak pokud chceme dlouhou životnost a moderní lesklý nebo matná vzhled, určitě zaujme i kování nerezové.

 

PARTNER:logo kovani-cobra.cz

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]

Zdroj: foto shutterstock.com, partner


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno