svj online

Máte starosti se svou nemovitostí? Hoďte je za hlavu a svěřte péči o ni správci, který zajistí její hladký běh. Poptat můžete jak komplexní služby, tak dílčí služby dle vašich preferencí a možností. Starost o nemovitost totiž vyžaduje značné množství času a pokud se vám ho dostává málo, profesionální správa nemovitostí je tou správnou volbou.

Správa nemovitostí Praha poskytovaná společností Parkers zajišťuje kompletní servis s minimální účastí členů družstva nebo samotných vlastníků jednotek. Služby se týkají ekonomické a technické správy a v případě potřeby i právní a inženýrské oblasti. Po odeslání vaší poptávky online získáte nabídku šitou na míru, a to do 48 hodin.

Kromě Prahy zajišťuje společnost Parkers i vzdálenou správu domů po celé republice. Ta obsahuje vedení účetnictví, předpisy a vyúčtování záloh včetně online služeb za zvýhodněnou cenu. Více informací se však dozvíte na domovských stránkách společnosti s odkazem www.svjonline.cz.

Velikou konkurenční výhodou je provoz aplikace IFM24. Tento nástroj umožňuje vlastníkům bytových domů, družstvům a vlastníkům jednotek získat přístup k ekonomickému a technickému přehledu. Slouží k zveřejňování informací správcem nemovitosti, mezi obyvateli domu a orgány SVJ a družstev i samotnými vlastníky bytů. Klienty společnosti mohou tuto aplikaci využívat zdarma.

Svěření péče o dům profesionálnímu správci vám ušetří čas, starosti i peníze. Správce je schopen zajistit jedny z nejlepších poskytovatelů služeb na trhu a získat výhodnější ceny služeb. Efektivněji hospodaří s finančními prostředky, spoří náklady a organizuje a řídí shromáždění. Nabízí široké množství služeb, které se určitě vyplatí vyzkoušet. Proto neváhejte a kontaktujte správce nemovitostí Parkers.

PARTNER: logo parkers

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno