půjčka

Lidé jsou na tom někdy finančně dobře, někdy ale také ne. A pokud jim zrovna není osud příznivě nakloněn, mohou na tom být i velice zle. To znamená, že nemusí mít třeba ani na to nejdůležitější, co je k životu třeba.

Číst o tom nemusí být nepříjemné, ale zažít to na vlastní kůži, to už je jiná. To každý rázem pochopí, nakolik nezbytné jsou peníze pro každého z nás, nakolik se bez nich nedá obejít. Jenže jsou i tací mezi námi, kdo se bez nich prostě obejít musí. Protože jim z nejrůznějších příčin nestačí jejich příjmy na to, aby z nich uhradili veškeré výdaje.

Jenže žít na dluh je nejen nepříjemné, ale také dlouhodoběji neudržitelné. Nějakou dobu se sice dá trpět, ale až do smrti to snášet nelze. Obzvláště když s každým nesplaceným účtem rostou sankce, jež se k tomu vážou, a dluhy tak narůstají, namísto aby mizely.

Ovšem jak to jenom bez peněz zvládnout?

Bez peněz se to zvládnout nedá. A když si je člověk není schopen v určeném časovém horizontu vydělat, musí si je zkrátka nejednou půjčit. Aby se vyrovnal s věřiteli a poté vše splatil i poskytovateli půjčky a mohl nadále vést život hodný civilizovaného člověka.

A jakou půjčku si má zvolit někdo, kdo nemá finančním institucím co nabídnout, když není schopen poskytnout tradiční záruky, jako jsou hodně vysoké příjmy a bezdlužnost, jedním slovem bonitu?

Pak pomohou snad jenom nebankovní půjčky. Třeba nějaká ta americká hypotéka, spočívající v tom, že dá člověk oné společnosti do zástavy nějakou vhodnou nemovitost a za tuto se mu obvykle dostane půjčky ve výši až sedmdesáti procent její odhadní ceny, jež se poskytuje bez nutnosti zevrubného prověřování žadatele a placení čehokoliv předem, zato však s možností vracet vše klidně i po velice dlouhou dobu.

Právě taková nebankovní hypotéka může leckoho finančně zachránit, a to i v nouzi nejvyšší. A proč by si ji tedy nevzal ten, kdo už skutečně neví kudy kam?


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno