Blog magazín o bydlení a zahradě
Jste zde:  / Doplňky, dekorace / Interiér / Nadělte rodině továrnu na limonádu SodaStream

Nadělte rodině továrnu na limonádu SodaStream

sodastream

Chystáte zásoby na vánoční svátky? Je zbytečné tahat se s balíky limonád a sodovky.

Ještě do soboty můžete při speciální akci na Hobbyman.cz výhodně pořídit sodovkovač SodaStream Jet White, ke kterému navíc získáte tři sirupy zdarma. Budete mít po starostech a zásoby čerstvé sodovky a limonády i do nového roku.

Jen na Hobbyman.cz teď získáte k výrobníku sody SodaStream Jet White za výhodnou cenu také tři kvalitní sirupy Cola, Energy a Ginger jako dárek zdarma. Z nich si bude moci rodina vyrobit podle chuti téměř 40 litrů perlivé limonády, což je zásoba, se kterou určitě vystačíte celé svátky. Navíc si ušetříte starosti s PET lahvemi!

S výrobníkem sody Sodastream JET WHITE připravíte sodovku nebo perlivou limonádu během chvilinky. Pracuje na mechanickém principu – žádné baterie, žádná spotřeba elektrické energie. Bombička CO2 má kapacitu až na 80 litrů sodovky. Speciální plastová tlaku odolná láhev na sodovou vodu (0,9 l) je opakovatelně použitelná.
Sodovku si díky možnosti trojité volby intenzity nasycení CO můžete připravit přesně podle své chutě. Ovládání je jednoduché, láhev stačí naplnit vodou, zašroubovat hrdlo do hlavice SodaStream a stisknout tlačítko. Na Hobbyman.cz si také můžete dokoupit další sirupy s desítkami příchutí a zvaší kuchyně se tak rázem stane továrna na limonádu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení

mikroslužby