nábytek z masivu

Domov je náš nejcennější majetek. Vždy nás to po náročném pracovním dni táhne domů. Je to naše jistota klidu, bezpečí a pohody. Jedině zde můžeme odpočívat a nabrat nové síly. Náš domov má velikou magickou sílu, zde můžeme realizovat naše i ty nejnáročnější sny a představy.

Trendem konce 20. století byl nábytek z moderních materiálů – plastu, skla a kovu. Lidé se obklopovali syntetickými materiály, což vystihovalo trend doby. Tento styl byl dlouhou dobu velice populární. Avšak rychlé tempo života a hluk velkých měst vzbudilo v lidech touhu vybavit svůj domov co nejpohodlněji.  Volbou je nábytek z přírodních materiálů. Nezáleží na tom, zda vybavujete dům, byt, chatu, či pracovnu, nábytek z masivního dřeva Vám zaručí příjemné, teplé a zdravé bydlení. Ohromí Vás jedinečnou vůní dřeva a pryskyřice. Odborníci na zdravé bydlení doporučují nábytek z masivu zejména pro jeho pozitivní působení na psychiku člověka.

ložnice z masívuDřevo, jako surový materiál, ze sebe vyzařuje pozitivní energii, která působí relaxačně. Je po staletí nezpochybnitelné, že strom má pozitivní vliv na člověka. Je známo, že v domě, který je zařízen dřevěným nábytkem, se snadno dýchá a žije, jedná se o stoprocentně ekologický materiál.  Není také nutné připomínat, že celodřevěné výrobky jsou zárukou, že se časem nebudou uvolňovat žádné zdraví škodlivé látky (jako je formaldehyd). Ať už se jedná o obývací stěny, ložnice, či dětské pokoje, dřevo udržuje správné mikroklima v místnosti a je schopné částečně vstřebávat nebo uvolňovat vzdušnou vlhkost. Má tepelně akumulační vlastnosti a jistou schopnost absorbovat toxické plyny a páry.

Pokud se jedná o kvalitně vyrobený nábytek z masivu jeho trvanlivost je mnohem delší než u  nábytku ze syntetických materiálů. Velikou výhodou je také jeho snadná oprava. Poškozené místo stačí přebrousit a znovu ošetřit voskem, který zvýrazní přirozenou kresbu dřeva.  A pokud po dlouhých letech odslouží, nezatíží životní prostředí.

PARTNER:  logo

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno