aa
Jste zde:  / Interiér / Ložnice / NEJNOVĚJŠÍ / Na výběru kvalitního prostěradla záleží.

Na výběru kvalitního prostěradla záleží.

prostěradla

Spánek je pro zdraví člověka nesmírně důležitý, a tak bychom jeho kvalitu neměli podceňovat. Vedle kvalitních matrací bychom měli myslet také na kvalitní povlečení. To nám může dělat radost ale přinášet také pohodlí. Proč tedy svůj spánek nezkvalitnit ještě více?

Froté prostěradla

Froté prostěradla jsou hitem posledních let a není divu, že si je mnozí oblíbili. Kvalitní napínavé froté prostěradlo můžete sehnat v typických i netypických velikostech. Mezi přednosti „frotéček“ patří vysoká gramáž i možnost praní na 60°C. Aby prostěradlo co nejvíce zapadlo do vaší ložnice, můžete si vybrat barvu podle svých představ. Všechna froté prostěradla odebíráme od kvalitních českých výrobců.

Jersey prostěradlo

Jersey prostěradla se vyznačují hebkostí, snadnou údržbou a hlavně jsou vyrobena ze 100% bavlny. Díky své elastičnosti se prostěradlo nemačká a na matraci vypadá stále uhlazeně, jako by bylo čerstvě povlečené. Aby se prostěradlo během spánku neshrnovalo, je opatřeno gumou, pomocí které prostěradlo k matraci jednoduše upevníte. Samozřejmostí jsou různé gramáže dle vašeho výběru ale také barvy, které se hodí do každé domácnosti. Vše samozřejmě pouze od českých ověřených výrobců!

Bavlněná prostěradla

Kvalitních českých prostěradel je málo, my vám je ale nabídneme. Tato bavlněná prostěradla se vyznačují 100% bavlnou, která nemění tvar, při častém praní se jejich barva nemění. Na výběr máte prostěradla s gumou, která obepne matraci, případně bez gumy, kdy se konce prostěradla zasunou pod matraci. Bavlněná prostěradla nabídnou vysokou kvalitu, kterou oceníte.

Nepropustná prostěradla

Tento typ prostěradel dokáže ochránit vaši matraci před protečením či poškozením. Díky nim tak matrace vydrží mnohem déle v perfektním stavu. Tato hygienická pomůcka se hodí do každé domácnosti, zvláště pak pro menší děti. Nepropustné prostěradlo je vyrobeno z kvalitního froté nebo jersey materiálu, který je z druhé strany opatřený nepropustnou ale zároveň prodyšnou vrstvou. Na výběr máte mnoho velikostí, a to včetně nepropustných prostěradel do dětských postýlek.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení