správa nemovistostí

Koupě nemovitosti vždy byla a bude výhodnou investicí. Ale i tato investice s sebou nese různá rizika. Nájemník se nemusí chovat podle vašich představ, a dokonce ani podle smluvních podmínek. Naopak vlastník bytu, domu či kanceláře může mít problémy s pravidelným vyúčtováním energií, zajištěním servisních nebo právních služeb a podobně. Přenechejte starosti profesionálům. Místo práce se můžete více věnovat rodině, nebo svým koníčkům a inkasovat peníze bez větších starostí.

Správa nemovitostí nese různá rizika

Dobrá investice do nemovitosti představuje především pravidelný příjem bez větší námahy. Ale není to zdaleka tak jednoduché.  I běžná správa nemovitostí vás totiž může stát mnoho času, ale také problémů s nájemníky či samotnou nemovitostí. Měli byste mít alespoň částečně nastudovanou problematiku správy daného objektu a také byste měli znát potřebné právní předpisy či ustanovení. A to samozřejmě není zdaleka vše. Kromě elementárních znalostí právní a realitní problematiky nese správa investičních nemovitostí i další možná rizika.

Nájemníka sice můžete vybírat s nejvyšší pečlivostí, ale i tak to nemusí být nic platné. Nájemník může soustavně ničit váš majetek, neplatit nájemné nebo se jinak nedržet stanovené smlouvy. Dále nemusí dodržovat zálohové platby za energie nebo svým chováním rušit další nájemníky. Podobné starosti a jejich řešení pak nejsou nijak příjemná záležitost a přidělávají vám mnohdy zbytečné starosti, které nekončí ani při hledání nájemníka nového. Nechte si poradit, zvolte pomoc odborníků a podobným problémům se vyhněte obloukem.

Profesionální správa nemovitostí v Olomouci a okolí

Profesionální správou nemovitostí v Olomouci a okolí se zabýváme už od roku 2007. Musil reality je rodinná firma, která nabízí kompletní správu nemovitostí na klíč s mnohaletými zkušenostmi. V oblasti realit působíme už od roku 2003 a mimo realitní činnosti také spravujeme stovky investičních nemovitostí. Specializujeme se zejména na Olomoucký kraj. Mimo Olomouc spravujeme bytové i nebytové domy například ve Šternberku, Litovli, Uničově, Mohelnici, Zábřehu, Prostějově či v Přerově. Kromě nájemních bytů máme ve správě i rodinné či bytové domy, ale i velké kancelářské budovy. Nahlédněte do našich referencí a kontaktujte nás.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno