aa
Jste zde:  / Interiér / Nábytek / NEJNOVĚJŠÍ / Milujete barvy? Pusťte je i k vám domů

Milujete barvy? Pusťte je i k vám domů

barevný nábytek

Barvy jsou všude kolem nás – na oblečení, na autech, stejně jako v přírodě. Samozřejmě dobře zvolené barvy nás mohou i pozitivně ovlivňovat a tak je určitě dobře, pokud se zaměříme na to, abychom jich kolem sebe měli dostatek. Začneme-li ve vašich interiérech, tak hitem jsou barevné obývací stěny. Ty jsou unikátní v tom, že dobře zvolený barevný odstín může nejenom zlepšovat vaši náladu, ale může celý prostor opticky zvětšovat, nebo i zesvětlovat. Podíváme-li se na to, jaké dnes existují možnosti, jsou nejvyhledávanějšími barvami tyto:

* Vínová
* Bílá
* Hnědá
* V dřevěných odstínech

Barvu by měl mít i ostatní nábytek

Jakmile máme základ v podobě obývací stěny, je určitě dobré ladit v tomto stylu vše ostatní. A tak například vymalovat stěny, nakoupit doplňky, stejně jako objednat sedací soupravy za exkluzivní ceny. Už dávno totiž neplatí, že by kvalita musela být nutně drahá. Právě naopak. A i zde nezapomínáme na zajímavé barevné kombinace. U sedacích souprav je to konkrétně třeba černá a bílí barva, ale možné je též ladění do béžova, stejně jako do červena, nebo různých lososovitých odstínů.

S barvami se setkáme i venku

S různými barevnými kombinacemi se můžeme setkat i v našich exteriérech. Dnes už není nic neobvyklého, pokud zajímavý odstín použijeme na barvu naší fasády, stejně jako pokud ho použijeme třeba i na náš plot. S tím souvisí také barva samotné brány. Ta by měla nejenom ladit, ale měla by mít i ochranné vlastnosti. Navíc konkrétních možností samotných bran je dnes mnoho. Nabízíme 3 typy bran, a to jak oblíbené křídlové, tak i posuvné, nebo dnes velice často realizované brány samonosné. Všechny ty mohou být vyrobeny přesně v těch barvách, jaké požadujete. A to ideálně takových, aby ladily jak s nádechem vašeho domu, tak s nádechem vaší zahrady. Jejich instalaci je však dobré nechat raději na odborné firmě, která má v daných oborech dostatek zkušeností.

Partner: logo


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

KOMENTOVAT PŘÍSPĚVEK

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny. Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy. Komentář bude automaticky upravený. ( povinné )

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení