Blog magazín o bydlení a zahradě
Jste zde:  / NEJNOVĚJŠÍ / Služby / Jak dát o své firmě a jejich aktivitách vědět na veletrhu?

Jak dát o své firmě a jejich aktivitách vědět na veletrhu?

promo stany

Veletrhy jsou možností, jak se mohou setkat ty nejdůležitější skupiny lidí. Tou první jsou samozřejmě zákazníci a tou druhou jsou firmy, které nabízejí své služby nebo zboží. Vzhledem k velké konkurenci je však třeba i na veletrhu umět zaujmout. V první řadě určitě tím, že budete argumentovat svým jménem. Zákazníci vždy raději osloví firmu, než živnostníka. Pořídit si právnickou osobu však není nic složitého, jelikož výhodný prodej firmy zajistí, že si ji můžete koupit i vy. A to takzvanou ready-made společnost. Pokud vás zajímá, jaké má tato volba výhody, pojďme si je shrnout:

* Firma je bez závazků a bez dluhů
* Rychlejší převod, než v rámci zakládání
* Můžete upravit název, jednatele i společníky
* Nízké prodejní ceny

Vytvořte si zázemí, které dokáže zaujmout

Firmu tedy máme a tak můžeme vyrazit na veletrh. Určitě nesmíme zapomínat na to, vytvořit si na námi pronajaté ploše zázemí, které bude dostatečně vidět. Pokud se navíc daný veletrh koná ve venkovních prostorech, rozhodně doporučujeme prodejní stan. Ten ochrání nejenom před deštěm či větrem, ale může poskytnout zákazníkům i prostor k tomu, aby s vámi konzultovali vaše služby, nebo jste jim mohli v pohodlí stanu odprezentovat vše, co je zajímá. Samozřejmě velikostních řešení je celá řada a nechybí ani ty, které přesahují i několik desítek metrů čtverečných.

Čím zaujmout kolemjdoucí?

Zázemí tedy máme a tak je třeba nalákat lidi. Nejenom stojany s informacemi, ale třeba i milé a komunikativní hostesky mohou být způsobem, kterým lze případní zájemce nejenom oslovit, ale i nalákat právě k vám. Poté už stačí, aby promo stan vhodný do firmy obsahoval ve svém prostoru další informace o vašich produktech i službách. Ideální, pokud bude sloužit jako provizorní showroom. A pokud zákazník projeví zájem, určitě nezapomeňte předat kontakty, malý dárek a vyzvat ho k tomu, aby se ozval.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení

mikroslužby