akustická izolace

Když se mluví o izolaci, tak velmi často v souvislosti především s tou tepelnou, kdy se snažíme minimalizovat úniky tepla. Jsou však i jiné možnosti, jak můžeme náš byt izolovat. Především v panelových domech a bytovkách je vyhledávaným krokem účinná akustická izolace

. A to především z toho důvodu, abychom mohli vytvořit dokonalé ticho v našem interiéru. To se hodí ve chvíli, kdy pracujeme na směny a chceme si i během dne užít spánku, stejně jako se to hodí ve chvíli, kdy máme rádi klid, nebo máme malé dítě.

Ideální, jak utišit sousedy

Daná možnost je vhodná i ve chvíli, kdy máme hlučnější sousedy a potřebujeme je utišit. Pokud všechny domluvy padnou a jejich míra hlasitosti neklesá, je dobré raději izolovat. Dnes se nabízejí různé typy izolačních materiálů, a to s ohledem na konkrétní míru hluku, ale i s ohledem na to, co chceme izolovat. Tedy jestli strop, podlahu, nebo třeba stěny. Mezi nejvyužívanější možnost patří desky Wolf z ekologického materiálu, které nabídnou nejenom kvalitní izolační vlastnosti, ale i jistotu lehkosti, snadné montáže i ekologičnosti. I proto dnes patří mezi nejvyhledávanější. Navíc mají hned několik specifik. Kam patří:

* Složení z kartonu a křemičitého písku
* Třílamelový systém
* Nízká tloušťka – jenom 15 milimetrů

Izolace je důležitá i proto, abychom nerušili i my

Ne vždy je problémem nutně jenom náš soused. Není totiž nic výjimečného, kdy nastane situace, kdy jsme zdrojem hluku i my. A to je další důvod, proč se do daných prací pustit. Poté už je skutečně jedno, jaká bude míra produkovaného hluku. Můžete spokojeně hrát na syntetizátoru a vaši sousedé skutečně nic neuslyší. To je ideální hlavně pro milovníky hudby, kteří ji chtějí nejenom poslouchat, ale kteří ji samozřejmě také často hrají. A to nikoliv potichu, ale výrazně nahlas. Takto už nebude hrozit, že by na vás sousedé pořádali doslova hon!


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno