závěsy bematech

Závěsy v průběhu času podléhají trendům, mění se jejich materiál, délka, řasení i způsob zavěšení. Přitom látkové závěsy jako takové přetrvávají, což jenom dokazuje, že nejde o přežitek z dob dávno minulých. Spíše naopak začínají být opět vnímány jako produkt s vysokou kvalitou, estetikou a funkčností. Vyplatí se tedy v současnosti investovat do moderních závěsů na míru?

Závěs jako nadčasová ozdoba

Pokud se začnete o dekorační závěsy blíže zajímat, bude vám sympatický široký výběr materiálů, barev a vzorů. Na trhu najdete nabídku transparentních, poloprůhledných i blackoutových látek pro úplné zatemnění. Vybírat můžete z ryze módních látek a vzorů i z motivů, které odolají všem trendům, jako jsou pruhy, kostky nebo decentní květinové vzory.

závěsyVyhrajte si s interiérem

Velkou předností závěsů do oken je fakt, že stejný motiv látky můžete využít na jiné typy bytových textilií – přehozy, povlaky na polštáře nebo čalounění. Snadno tak sladíte více prvků v rámci jedné místnosti i napříč celým interiérem. Pro tyto účely byste si měli vybrat vhodnou látku, ze které si závěsy necháte ušít na míru i s ostatními doplňky. Více o šití závěsů si můžete přečíst třeba zde.

Investujte do kvality

Chcete-li mít doma skutečně luxusní interiérový prvek, dbejte nejen na kvalitu dekorační látky na závěsy, ale i na její celkové zpracování. Důležité je rovněž zvolení skladů a řasení odpovídajících typu látky. Například kroužky nejsou příliš vhodné pro voálové látky, naopak řasící páska se nehodí pro použití na silné a méně poddajné látky. Pro představu společnost Bematech nabízí šití dekoračních závěsů z vlastních i jinde zakoupených látek s osmi druhy řasení závěsů.

Nebojte se klasiky a vsaďte na luxusní závěsy na míru jako na investici do kvalitního a nadčasového stínění.

bematech logo


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

1 komentář

  1. … a hlavně jdou použít jak do obýváku, do kuchyně, ložnice, či do dětského pokoje! 🙂 A je pravda že závěsy využívaly již babičky našich babiček pro zpestření obydlí a taky z funkčnosti zatemnění před světlem. V dnešní době se dá najít závěs ze skoro snad jakéhokoliv materiálu. Tak hurá do toho! Já jdu ušít! 😉

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno