aa
Jste zde:  / Doplňky, dekorace / Interiér / NEJNOVĚJŠÍ / Luxusní závěsy na míru jsou ta správná investice do interiéru

Luxusní závěsy na míru jsou ta správná investice do interiéru

závěsy bematech

Závěsy v průběhu času podléhají trendům, mění se jejich materiál, délka, řasení i způsob zavěšení. Přitom látkové závěsy jako takové přetrvávají, což jenom dokazuje, že nejde o přežitek z dob dávno minulých. Spíše naopak začínají být opět vnímány jako produkt s vysokou kvalitou, estetikou a funkčností. Vyplatí se tedy v současnosti investovat do moderních závěsů na míru?

Závěs jako nadčasová ozdoba

Pokud se začnete o dekorační závěsy blíže zajímat, bude vám sympatický široký výběr materiálů, barev a vzorů. Na trhu najdete nabídku transparentních, poloprůhledných i blackoutových látek pro úplné zatemnění. Vybírat můžete z ryze módních látek a vzorů i z motivů, které odolají všem trendům, jako jsou pruhy, kostky nebo decentní květinové vzory.

závěsyVyhrajte si s interiérem

Velkou předností závěsů do oken je fakt, že stejný motiv látky můžete využít na jiné typy bytových textilií – přehozy, povlaky na polštáře nebo čalounění. Snadno tak sladíte více prvků v rámci jedné místnosti i napříč celým interiérem. Pro tyto účely byste si měli vybrat vhodnou látku, ze které si závěsy necháte ušít na míru i s ostatními doplňky. Více o šití závěsů si můžete přečíst třeba zde.

Investujte do kvality

Chcete-li mít doma skutečně luxusní interiérový prvek, dbejte nejen na kvalitu dekorační látky na závěsy, ale i na její celkové zpracování. Důležité je rovněž zvolení skladů a řasení odpovídajících typu látky. Například kroužky nejsou příliš vhodné pro voálové látky, naopak řasící páska se nehodí pro použití na silné a méně poddajné látky. Pro představu společnost Bematech nabízí šití dekoračních závěsů z vlastních i jinde zakoupených látek s osmi druhy řasení závěsů.

Nebojte se klasiky a vsaďte na luxusní závěsy na míru jako na investici do kvalitního a nadčasového stínění.

bematech logo


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

1 Komentář

Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy jiných webů. Pro propagaci Vaši firmy si můžete zakoupit textový odkaz uvedený výše, který bude kvalitní zpětnou vazbou pro Váš web.

  • Miriam

    / Odpovědět

    … a hlavně jdou použít jak do obýváku, do kuchyně, ložnice, či do dětského pokoje! 🙂 A je pravda že závěsy využívaly již babičky našich babiček pro zpestření obydlí a taky z funkčnosti zatemnění před světlem. V dnešní době se dá najít závěs ze skoro snad jakéhokoliv materiálu. Tak hurá do toho! Já jdu ušít! 😉

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení