aa
Jste zde:  / Interiér / NEJNOVĚJŠÍ / Osvětlení / Vybíráme světla do pokoje

Vybíráme světla do pokoje

výběr svítidla

Stojíte před milou povinností vybrat do svého domu moderní a přitom cenově dostupné osvětlení? Výběr není snadný, ale ani nemožný. Stačí si projít nabídky internetových e-shopů nabízející kvalitní české, ale zahraniční lampy, bodovky, venkovní svítidla či světla do kanceláří a provozů. Ne všichni mají stejný vkus a spokojí se, se standardem. Někomu se líbí obyčejnější zboží, jiný si potrpí na luxus.

Najděte zlatou střední cestu

Základem každého domu je účelné a vhodně umístěné osvětlení. Je nezbytné v každém pokoji, na chodbě i venku. Dostatečné světlo nám pomáhá a zároveň chrání. Do obývacího pokoje můžeme zvolit až pohádkové provedení s mnoha bodovými variantami. Honosnosti se meze nekladou, ovšem záleží na stylu vybavení. Jídelna a kuchyň si zaslouží jedno hlavní světlo a spoustu bodovek, třeba i na barovém pultu. Světla můžeme volit na strop, stěny, s husím krkem, s vypínačem anebo na klip, ty se hodí nejlépe do pracoven a dětských pokojíčků.

Venkovní osvětlení musí mít styl

Venkovní svítidla nám přinášejí pocit bezpečí. Můžeme si je pořídit rovnou s čidlem, zapustit je do země, připevnit na stěny anebo jen tak zavěsit, vše se odvíjí vkusu a důležitosti. Správné osvětlení je nutné zajistit i v pracovních podmínkách. V kancelářích by toho bez praktického svítidla moc nevymysleli. Také provozy, ordinace anebo dílny bez užitečného osvětlení fungovat nemohou. Moderní doba umožňuje pořídit si i úsporné modely, nástěnné, dětské, kancelářské, koupelnové, designové anebo přímo luxusní provedení. V tomto ohledu jsou možnosti nekonečné!


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

1 Komentář

Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy jiných webů. Pro propagaci Vaši firmy si můžete zakoupit textový odkaz uvedený výše, který bude kvalitní zpětnou vazbou pro Váš web.

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení