kuchyně

Čeká vás rekonstrukce kuchyně? Myslete při jejím budování prakticky a logicky. Nedávejte přednost pouze designu, barvám a moderní složce. Velkou roli hraje dispozice pokoje. Špatný obraz kuchyně vzniká především kvůli malým finančním injekcím. Jedno je jisté, bez kuchyně se žádná rodina s malými dětmi dlouho neobejde.

Dejte na rady architektů

A vyhněte se tradičním chybám. Při koupi kuchyňských sestav dbejte na prostorové řešení pokoje. Své plány a sny konzultujte dopředu s architektem, vyplatí se to! Pozdější vady a nedostupnost prostoru se špatně řeší. Kuchyň je částí domu, kde se zdržuje celá rodina nejčastěji. Upravte si ji k obrazu svému, ale myslete užitečně. Špičkové vybavení umístěné nedbale a nesmyslně vám moc radosti neudělá. Vše poznáte během vaření a úklidu.

[hana-code-insert name=’google‘ /]

Kuchyňské sestavy v mnoha tvarech

Nebojte se experimentovat! Vyrazte ruku v ruce s novými trendy. Zapomeňte na kuchyňské linky ve tvaru U a L. Jejich využití je minimální. Zamiřte k moderním prvkům a zvýrazněte si pracovní plochu kuchyněmi dvou rovnoběžných linek. Nižší strana, umístěná u stěny, obsahuje varnou desku. Vyšší centrum je doplněno dřezem. Místo pro umývání a přípravu pokrmů je dobré vyvýšit pomocí ostrůvku. Pokud nemáte dostatek prostoru, spokojte se s kuchyněmi L a U. Takovéto kuchyňské linky doplňte jídelním pultem.

Kde patří chladnička a myčka?

Vždy pamatujte na plynulý chod přípravy pokrmů. Suroviny vytažené z chladničky a nutné k očištění netahejte ke dřezu. Cesta finišuje u sporáku, kde se hodí odkládací plocha na horké hrnce. Výška pracovního místa se liší vzrůstem hospodyně, většinou 85 – 95 centimetrů. Myslete na velkou pracovní plochu, alespoň 60 centimetrů. Digestoř patří ke stěžejnímu vybavení kuchyně. Výška odsávání nad elektrickou varnou deskou je minimálně 65 centimetrů, plynový sporák požaduje 75 centimetrů.

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

3 KOMENTÁŘE

  1. Dobrý den,

    potřebovala bych znát výrobce kuchyně na prvním obrázku. Je možné dostat kontakt? Děkuji.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno