Jste zde:  / Interiér / Kuchyně / NEJNOVĚJŠÍ / Zařiďte si kuchyň prakticky!

Zařiďte si kuchyň prakticky!

kuchyně

Čeká vás rekonstrukce kuchyně? Myslete při jejím budování prakticky a logicky. Nedávejte přednost pouze designu, barvám a moderní složce. Velkou roli hraje dispozice pokoje. Špatný obraz kuchyně vzniká především kvůli malým finančním injekcím. Jedno je jisté, bez kuchyně se žádná rodina s malými dětmi dlouho neobejde.

Dejte na rady architektů

A vyhněte se tradičním chybám. Při koupi kuchyňských sestav dbejte na prostorové řešení pokoje. Své plány a sny konzultujte dopředu s architektem, vyplatí se to! Pozdější vady a nedostupnost prostoru se špatně řeší. Kuchyň je částí domu, kde se zdržuje celá rodina nejčastěji. Upravte si ji k obrazu svému, ale myslete užitečně. Špičkové vybavení umístěné nedbale a nesmyslně vám moc radosti neudělá. Vše poznáte během vaření a úklidu.

Kuchyňské sestavy v mnoha tvarech

Nebojte se experimentovat! Vyrazte ruku v ruce s novými trendy. Zapomeňte na kuchyňské linky ve tvaru U a L. Jejich využití je minimální. Zamiřte k moderním prvkům a zvýrazněte si pracovní plochu kuchyněmi dvou rovnoběžných linek. Nižší strana, umístěná u stěny, obsahuje varnou desku. Vyšší centrum je doplněno dřezem. Místo pro umývání a přípravu pokrmů je dobré vyvýšit pomocí ostrůvku. Pokud nemáte dostatek prostoru, spokojte se s kuchyněmi L a U. Takovéto kuchyňské linky doplňte jídelním pultem.

Kde patří chladnička a myčka?

Vždy pamatujte na plynulý chod přípravy pokrmů. Suroviny vytažené z chladničky a nutné k očištění netahejte ke dřezu. Cesta finišuje u sporáku, kde se hodí odkládací plocha na horké hrnce. Výška pracovního místa se liší vzrůstem hospodyně, většinou 85 – 95 centimetrů. Myslete na velkou pracovní plochu, alespoň 60 centimetrů. Digestoř patří ke stěžejnímu vybavení kuchyně. Výška odsávání nad elektrickou varnou deskou je minimálně 65 centimetrů, plynový sporák požaduje 75 centimetrů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

3 komentáře

Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy jiných webů. Pro propagaci Vaši firmy si můžete zakoupit textový odkaz uvedený výše, který bude kvalitní zpětnou vazbou pro Váš web.

  • Ivana Seidlová

    / Odpovědět

    Dobrý den,

    potřebovala bych znát výrobce kuchyně na prvním obrázku. Je možné dostat kontakt? Děkuji.

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Informace

Stránky vytvořila a o jejich správu se stará společnost: 

logo levné stránky