Jste zde:  / Interiér / Ložnice / NEJNOVĚJŠÍ / Ložní povlečení osvěží vaše smysly

Ložní povlečení osvěží vaše smysly

ložní povlečení

Umíte si vybrat dokonalé ložní povlečení? Vždyť harmonicky zařízená ložnice má obrovský vliv na klidný spokojený spánek. Dříve si lidé nemohli dopřát nynější luxus. Zahřívaly je kožešiny a speciální rostlinné materiály. Bavlněné přikrývky se poprvé objevily ve starém Egyptě a v Mexiku. Teplé povlečení se nacházelo pouze v zámožnějších rodinách, později se stalo nezbytným doplňkem každé ložnice.

Druhy ložního prádla

Nejpoužívanějším a nejprodávanějším materiálem ložního povlečení je bavlna. Nic ji nepřekoná. Díky jemnému příjemném vzhledu, hladkosti a hřejivosti, stále vede. Dalším pozitivem je vzdušnost, pružnost, savost a dlouhá životnost. Bavlněné povlečení není cenově nedosažitelné. Snad jediným nedostatkem je nutnost žehlení. Vyšší kvalitou se pyšní bavlněné povlečení de luxe. Počítejte i s vyšší cenou. Směsová kombinace bavlny a polyesteru, polybavlna, přináší rychle schnoucí povlečení za dobrou cenu. Nemusí se žehlit.

Spěte jako v bavlnce

Dalším atraktivním druhem je saténové povlečení vyrobené z bavlněného saténu s lesklým povrchem. Dominuje hebkostí, jemností a vysokou trvanlivostí. V létě vás ochladí, v zimě zase zahřeje. V českých obchodech je k dostání v nežehlivé úpravě. Cenově vyšší vydání vynahradí jeho kvalita. Ideální materiál pro všechny ženy, které nerady žehlí, je krep. Povlečení vyrobené ze 100 % bavlny exceluje svou vyráženou úpravou. Nadchne i jeho cena a praktičnost.

Zajímavé druhy povlečení

Hustě tkaná 100% bavlna je výchozím materiálem pro flanelové povlečení. Nejvíce zaujme ohromnou hebkostí a hřejivostí. Potěší i zimomřivé jedince. Když soupravu doplníte flanelovým prostěradlem, skutečně se ohřejete. Příjemné oživení přináší povlečení z mikrovlákna. Tkanina vyrobená ze 100 % polyesteru je stálobarevná. Osloví vás snadnou údržbou, rychlým schnutím. Povlečení z mikrovlákna si oblíbí alergici a milovníci příznivých cen.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Informace

Stránky vytvořila a o jejich správu se stará společnost: 

logo levné stránky