potisk skla

Sklo je oblíbeným prvkem moderních interiérů, rozhodně bychom se jej neměli bát a zapomínat na něj. Můžeme jej zakomponovat do jakékoliv místnosti a prostoru, soukromého i firemního. Krásnou dekorací je potištěné sklo. Hodí se na výzdobu kuchyňské linky, dveří, celoskleněných stěn, zábradlí, sprch, schodů a dalších částí staveb. Jak sklo nejlépe potisknout? Metod existuje vícero, ale ty klasické zdaleka předčí digitální potisk skla na principu nanotechnologie, který u nás exkluzivně nabízí firma VV SKLO sídlící na Vysočině. V zahraničí jde už o poměrně rozšířenou metodu, u nás je zatím novinkou. Jak to celé funguje? Nejde o způsob příliš drahý pro běžné zákazníky?

K čemu je potisk skla dobrý

Nanotiskem potiskneme sklo jakoukoliv grafikou, problémem nejsou ani obrázky, fotografie, loga nebo texty. Proto jej použijeme nejen na zdobení skla v domácnosti, například na obkladech kuchyňské linky, ale třeba i v podnikání. Můžeme si nechat potisknout skleněné tabule nebo navigační cedule, získat luxusní reklamní prvek a ozdobit firemní prostor.

18-dekor-VS-DI01     19-dekor-VS-DI16     tisk na sklo

Co je to vlastně nanotisk?

Technologie s názvem digitální nanotisk vytváří opravdu kvalitní výsledek, a to díky tomu, že kapky nanobarev mají mikroskopickou velikost a dokonale splynou s hladkým povrchem skla. Grafika je velmi detailní a věrná, budete až překvapeni. Využití je nejen u skla, ale i u keramiky, kovů, lamina, plastu nebo kůže, zkrátka u hladkých materiálů, se kterými se barva jinak obtížně spojuje. Díky třem velikostem barevných kapek se vytvoří i velmi jemné detaily, výhodou je tisk až k úplné hraně skla.

Technologie dostupná i pro vás

Myslíte si, že je tato technologie pro vás nedostupná? Překvapivě není její cena o nic vyšší, než u některých jiných, běžně používaných metod. Za potisk skla zaplatíte v řádech tisícikorun za m2. Toužíte-li po dokonalé grafice na skle, máte nyní možnost si ji nechat vytvořit. Vyberte si motiv nebo fotografii a těšte se na výsledek.

 

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno