látkové rolety

Zapomeňte na staré rolety, které se vám při pokusu zastínit okno díky nestabilní pružině několikrát vyrolovaly nahoru a nedržely zatažené. Redesign látkových rolet a inovace jejich technických parametrů zapříčinily jejich návrat mezi nejpoužívanější typy stínicí techniky. Uživatelé znovuobjevili jejich přednosti.

Tam, kde jiné stínění nestačí

V létě stíní, v zimě brání úniku tepla a během celého roku zútulňují interiér. Přitom se vnitřní rolety dají snadno použít i u střešních, šikmých a jinak atypických oken. Není problém je použít i k zastínění velkých ploch či prosklených stěn. Rolety lez namontovat nad okno, do špalet nebo přímo na rám do plastových oken.

Špička na trhu s roletami

Společnost Bematech látkové rolety vyrábí od roku 2001. Během tohoto procesu používá pokročilé technologie, klade důraz na design produktů a disponuje největší kolekcí látek na rolety. Díky tomu všemu výrobce nabízí pouze zakázkové řešení, v němž má od rozměrů přes dekor látky až po typ ovládání hlavní slovo zákazník.

Možnosti výroby na míru

Vlastní produkce rolet do oken umožňuje firmě Bematech vycházet zákazníkům z velké části vstříc. Přesto má každý typ stínicí techniky své technické hranice. V případě látkových rolet jsou to hraniční rozměry, kdy minimální šířka produktu je stanovena na 60 cm a maximální šíře až na 5 m. Výška rolety přitom může být až 6 m. U každého kusu rolety si mimo jiného vyberete i typ ovládání, tedy řetízek, pružinu, kliku nebo motor.

Rolety do každého interiéru

latkove-rolety-2Podstatu látkové rolety tvoří textilie, která dokáže podtrhnout účel konkrétního pokoje i celého interiéru. Vybírejte proto látku nejen podle vzoru a složení materiálu, ale také podle její propustnosti. Požadavek na míru zatemnění se bude lišit v ložnici, kde chcete mít klid a tmu, nebo v obývacím pokoji, ve kterém vám stačí omezit ostré sluneční světlo a zůstat přitom ve vizuálním kontaktu se světem za oknem. V nabídce společnosti Bematech najdete i látky s teflonem do vlhkého prostředí nebo nehořlavé textilie. V nabídce jsou také oblíbené rolety den a noc – Twintex.

Infinity, vyšší designová třída rolet

V současném provedení už látkové rolety nechápeme jen jako stínicí techniku, ale jako samozřejmý prvek interiérového designu. Pro vyšší estetické nároky zákazníků firma Bematech navrhla moderní produktovou řadu Infinity. Hliníkové konzoly objednáte v požadovaných rozměrech, tvaru i odstínu. Konzoly se běžně dodávají v bílé, šedé a černé. V případě zájmu o jinou barvu Bematech nabízí jejich lakování dle vzorníku RAL. Předností vyšší designové třídy rolet Infinity je mimo jiné také takzvaný neviditelný motor, který je zapuštěn do navíjecí hřídele a podtrhuje tak výjimečnost konzol Infinity.

Ať už se rozhodnete pro jakýkoli typ a provedení látkových rolet, budete jistě příjemně překvapeni vylepšeními, které jsou s tímto stínicím prvkem spojeny.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

1 komentář

  1. Sluníčko je skvělé, ale teplo až hic v létě často neúnosné. Je super, že něco takového (kromě hliníkových a z jiných materiálů) látkového je. Zástěna nejen proti slunku, ale například i nepříjemné nahlížení okolnějdoucích nemusí být zrovna žádané a tak jsou tyto rolety na tom správném místě.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno