povlečení

Dnes si nedokážeme bez povlečení život představit, protože dokonale obepíná peřinu a polštář. Ložní prádlo chrání matraci a lůžkoviny před znečištěním i poničením, udržuje teplo a z hlediska estetiky lahodí našemu oku. Malí i velcí se během noci potí a z těla se ve spánku odlupují nejrůznější části odumřelých šupinek pokožky, které jsou pochutinou pro roztoče, a mohou tak spustit alergické reakce. Nečekané návštěvníky odradí pravidelná výměna povlečení.

Pestrý výběr není pro každého

Dříve si lidé mohli pořídit jen bavlněné ložní prádlo. Dnes se vyrábí ložní povlečení z přírodních vláken, bavlny, lnu, hedvábí. Nároční klienti e-shopů si oblíbili saténové povlaky na peřiny a polštáře. K dostání jsou také kombinace syntetických a přírodních materiálů, například bavlna a polyester. Máte raději zapínání na knoflíky anebo jste podlehli komfortnímu zapínání na zip? Představte si, že některým lidem stačí tkanice anebo vložení polštáře a peřiny do kapsy.

Jaký materiál hraje hlavní roli

Tradičním materiálem je bavlna, neboť se chová k naší pokožce příjemně. Nekouše, neškrábe, dokonale pohlcuje vlhkost, je prodyšná, pružná, měkká. Povlečení z bavlny se však více mačká a musí se žehlit. V poslední době si získalo popularitu povlečení z bavlněného saténu, který slibuje skutečný komfort. Oceníte jeho pevnost, trvanlivost, hebkost a měkkost. Saténové povlečení vás v parných letních dnech ochladí a v zimě naopak zahřeje. Valná většina českých rodin má v lásce krepové produkty, protože se nemusí žehlit. Možná už jste slyšeli o povlečení z mikrovlákna a polybavlny.

Obraťte se na ověřený e-shop

Pokud hledáte levné povlečení, které by osvěžilo vaši postel a celou ložnici, podívejte se na web RODINNEBALENI.CZ. Osvědčený prodejce nabízí bavlněné, krepové, flanelové, damaškové, saténové, dětské, francouzské, prodloužené, bambusové i 3D produkty. Počítejte s moderními vzory, kvalitní úpravou a příjemnými cenami.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

1 komentář

  1. U nás vládne krep a bavlna a nyní mám na zimní měsíce objednanou mikroplyš. Na to se opravdu těším, je strašně příjemná. Veru

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno