montované dřevostavby

Vlastní bydlení si většina lidí pořizuje pouze jednou za život. Někdo kupuje již postavený a hotový dům či byt a někdo chce novostavbu, a tak se rozhodne postavit si vlastní dům. Avšak každý chce investovat do kvalitní nemovitosti. Máte-li pozemek a chcete mít postavený dům rychle, avšak ne na úkor kvality, nechte si zhotovit nízkoenergetickou dřevostavbu na klíč s pomocí prověřeného stavebnicového systému J. Group. Můžete si být jisti, že tento systém je již desítky let stavěn v Severní Americe, Německu, Rakousku a skandinávských zemích, kde byl opakovaně vystavován extrémnímu počasí a vedl si skvěle.

Největší výhody nízkoenergetických dřevostaveb

Firma J. Group vyrábí a staví nízkoenergetické montované dřevostavby na klíč z tvrdého polyuretanu a dřeva. Vybrat si můžete z nabídky katalogových domů nebo si po konzultaci s architektem nechte navrhnout individuální projekt a postavte si originální dům podle vašich představ. Chcete-li si postavit dům svépomocí, nechte si dovézt „stavebnici“ rovnou na pozemek. Kvalitní a profesionální montované domy jsou opravdu pro každého. Jaké jsou tedy výhody těchto typů staveb rodinných domů? Firma má vlastní výrobu jednotlivých dílů domu, samotná stavba je rychlá a vybírat můžete z katalogu domů nebo si nechat zhotovit vlastní projekt. Stylové dřevostavby Plzeň mají navíc nízké náklady na bydlení.

Nejoblíbenější dřevostavby J. Group z katalogu

V katalogu najdete montované domy podle různých cenových kategorií. Mezi nejoblíbenější a nejžádanější typy patří bungalow 14 a bungalow 70. Jedná se o jednoduché a nápadité domy za velmi příznivé ceny. Díky tomu, že se tyto dřevostavby staví často, se snižují náklady firmy, která tak může nabídnout koncovým zákazníkům nižší ceny. Domy mají levnější vytápění a interiér působí celkově příjemně a útulně. Tyto dřevostavby jsou vhodné pro rodinu se třemi členy, avšak stavby jsou rostoucí, a tak se mohou do budoucna dále rozšiřovat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno